FACESTARBydleníZima už je tady. Zahřejte se s designovým topením

Zima už je tady. Zahřejte se s designovým topením

Venku začíná být opravdu chladno a vás již možná nezahřeje ani teplý čaj a chlupatá deka. Pokud se rozhodnete pořídit do domácnosti nové topení, věřte, že nemusí jít jen o funkční produkt, ale i opravdu stylový domácí doplněk!

Hitem posledních let se stalo sálavé infratopení. Jeho hlavní výhodou oproti běžným přímotopům je fakt, že nezahřívá vzduch, ale přímo osoby a objekty. Díky tomu se vám pocit tepla dostaví prakticky okamžitě. Navíc je potřeba menší množství elektrické energie, což vede k ekologičtějšímu i levnějšímu provozu.

Infratopení se výborně hodí do venkovních restauraci nebo na terase vašeho bytu, kde je prakticky jediným efektivním způsobem, jak zahřát sedící osoby. Infratopidla ale naleznou své využití i uvnitř domu nebo bytu, a to například v koupelně, kde je tepelná pohoda při vylezení ze sprchy či vany nezbytná. V koupelně také oceníte, že sálání topení vysouší zdi, čímž zamezuje plísním.

Infrapanel s dekorem tmavého mramoru 

Luxusní infrapanely

Infrapanel je druh sálavého topení, který má podobu desky umístěné na stěně, u které většinou ani nepoznáte, že se jedná o elektrické topení. Často jde o čistě bílou desku, která je na zdi téměř neviditelná. Trendem jsou však infra panely, které mají naopak výrazný dekor, a mohou tak nahradit například obraz.

Takové infrapanely nabízí i značka Teploceramic. V její nabídce naleznete například keramické infrapanely s nepřekonatelným dekorem bílého či šedého mramoru. Velice zajímavé jsou i praktické zrcadlové infrapanely, které vám přinesou zrcadlo, jež vás zahřeje a navíc se nikdy nezmalží!

Zrcadlový infrapanel Teploceramic


Stylové ventilátory i neviditelné topení

Pokud jste spíše příznivcem klasického elektrického vytápění, i vy můžete vybírat z designových produktů, které se hodí do moderních domácností. Zvažte například pořízení přenosného teplovzdušného ventilátoru CR 7720 nebo sloupového ventilátoru AD 7723. Nejen že vás v zimě zahřejí, ale v létě naopak schladí.

Ventilátor Camry CR 7720


 

Skryli byste nejraději topení úplně? Poté je pro vás určené podlahové topení, které topí rovnoměrně a přináší nepřekonatelný pocit tepla od nohou.

Související články