FACESTARTechnikaXiaomi vytáhla obří eso z rukávu. Pad 6S Pro 12.4 s příslušenstvím za výhodnou...

Xiaomi vytáhla obří eso z rukávu. Pad 6S Pro 12.4 s příslušenstvím za výhodnou cenu

Čínská společnost Xiaomi uvádí do prodeje svůj nový tablet Xiaomi Pad 6S Pro 12.4. Díky špičkovému výkonu zastane i funkce laptopu. Navíc vás dostane atraktivní cenou.

Míří vysoko

Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 je navržen tak, aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky na produktivitu, nabízí výjimečný displej a pohlcující uživatelský zážitek. Tablet se pyšní 12,4palcovým 144Hz 3K displejem s velkorysým poměrem stran 3:2, který vylepšuje komfort při čtení a konzumaci multimédií, takže je ideální pro práci i zábavu.

Pozoruhodné zobrazovací schopnosti zařízení dále umocňuje rozlišení 3048 × 2032 bodů a působivých 294 pixelů na palec (PPI), které zajišťují bezkonkurenční ostrost při úkolech od čtení nejdrobnějšího textu po úpravu obrázků ve vysokém rozlišení nebo ponoření se do nejnovějších her. Je vybaven robustní baterií s kapacitou 10000 mAh, kterou doplňuje ultra rychlé 120W nabíjení HyperCharge, takže si uživatelé mohou užívat kratší dobu nabíjení spolu s prodlouženou výdrží baterie.

Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 je vybaven výkonnou 4nm mobilní platformou Snapdragon® 8 Gen 2 a nabízí bleskovou rychlost a dokonale plynulý výkon. Ve spojení s operačním systémem Xiaomi HyperOS představuje Xiaomi Pad 6S Pro tři nové revoluční funkce včetně Home screen+, spolupráce mezi zařízeními a Xiaomi Smart Hub, které povyšují propojení na novou úroveň. Home Screen+ umožňuje uživatelům komunikovat se svými chytrými telefony přímo z rozhraní tabletu, odpovídat na zprávy nebo přijímat hovory, bez přímé interakce s chytrým telefonem.

Funkce fotografování v aplikaci Poznámky napříč zařízeními využívá možnosti fotoaparátu smartphonu a umožňuje pořizovat a vkládat obrázky přímo do obsahu poznámek v tabletu, což usnadňuje vytváření vizuálně působivých dokumentů. Nové centrum pro ovládání zařízení, Xiaomi Smart Hub, propojuje až sedm zařízení současně, včetně různých produktů Xiaomi AIoT, a zajišťuje, že síť zařízení máte vždy po ruce.

NFC podpora

Díky funkci Tap to Share s podporou NFC zjednodušuje Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 sdílení souborů a nabízí tak pohodlný uživatelský zážitek. Pro tvůrce obsahu je určen režim Director v aplikaci fotoaparátu, který promění tablet v profesionální monitorovací nástroj propojený s chytrým telefonem, kterým lze snadno zachytit vysoce kvalitní okamžiky.

Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 doplňují všestranné pero Xiaomi Focus Pen a klávesnice Xiaomi Pad 6S Pro Touchpad Keyboard. Jedná se o základní nástroje pro přeměnu zařízení v dokonalou přenosnou pracovní stanici. Klávesnice Xiaomi Pad 6S Pro Touchpad Keyboard poprvé integruje touchpad. To zvyšuje schopnost uživatele vybírat soubory a přesně zvládat složité úkoly při střihu videa. Nově navržené pero Xiaomi Focus Pen se může pochlubit 8192 úrovněmi citlivosti na tlak a vzorkovací frekvencí 240 Hz.

Pero Xiaomi Focus Pen

Jeho odezvu dále zvyšuje ultra nízká latence pouhých 5 ms, což je znatelný pokrok oproti předchozí generaci. Pero Xiaomi Focus Pen je vybaveno multifunkčním tlačítkem Spotlight a jeho funkce přesahují psaní, takže je nepostradatelné pro rychlé pořizování snímků a poznámek, a to vše bez přerušení tvůrčího procesu.Xiaomi Pad 6S 12.4 zakoupíte na www.xiaomicesko.cz a prostřednictvím oficiálních prodejních kanálů společnosti Xiaomi.

Extra cena

Základní verzi tabletu s 256GB pamětí a 8 GB RAM pořídíte za 15 999 Kč. Vyšší verze s 512GB pamětí a 12 GB RAM pamětí stojí 17 999 Kč. Až do 21. dubna, nebo do vyprodání zásob, pořídíte obě verze o 1 000 Kč levněji, tedy za 14 999 Kč a 16 999 Kč. Navíc dostanete k nákupu zdarma pouzdro v hodnotě 699 Kč a 30% slevu na klávesnici (Touchpad Keyboard) a stylus (Focus Pen). Pero tak vyjde na 1 399 Kč (bez slevy 1 999 Kč), praktické pouzdro s klávesnicí stojí 2 499 Kč (bez slevy 3 499 Kč).

Související články