Velkolepé oslavy celý rok k 25. narozeninám DEPOT. A bude to jízda!

foto archiv Depot-online

Od Aschaffenburgu, kde kdysi otevřel své brány první obchod, po Curych: DEPOT je zkrátka doma všude. Přední bytový specialista na dekorace a vybavení je tu pro své zákazníky již 25 let během celého roku nabídne speciální akce, narozeninové balíčky.

V přibližně 500 pobočkách v německy mluvících zemích a online na www.depot-online.com. Velké výročí, které je třeba velkolepě oslavit. „Oslavenec“ rozdává dárky celý rok. Na co se může Německo, Rakousko a Švýcarsko těšit? Mnoho vzrušujících akcí sezónních kampaní a speciálních výročí od „Kvetoucí Jaro“ přes „Venkovní Zahrada“ po „Adventní sladkou čokoládu“, kterými lze zkrášlit a obohatit nejen své čtyři stěny.

foto archiv Depot 

Navíc v září se bude konat velká narozeninová oslava. Ale po celý rok čekají na zákazníky, se kterými DEPOT výročí slaví, lukrativní ceny a mnohá další překvapení. Jako první dárek k 25. narozeninám“ se můžete vypravit na velký „lov štěstí“. Od 27. ledna do 27. února mohou lovci, sběratelé a všichni ostatní v obchodech najít různé akční produkty, které lze rozpoznat podle speciálních visaček. Každý, kdo si zakoupí jeden z těchto produktů, získá u pokladny stírací los výměnou za značku kampaně, má šanci vyhrát exkluzivní cenu DEPOT. Vyhrát lze tři E-MINI, DEPOT nákupní poukázky a mnoho dalších atraktivních bezhotovostních cen od partnerů akce.

K 25. narozeninám připravila značka Depot několik kampaní po celý rok. foto archiv DEPOT