FACESTARBydleníVánoční ozdoby: letos na stromečku zazáří růžová

Vánoční ozdoby: letos na stromečku zazáří růžová

O letošních Vánocích nesmí u vás doma chybět růžová barva a to v jakémkoliv odstínu. Je to absolutní hit, který momentálně udává trend vánočních ozdob. Vedle růžové korespondují pak přírodní barvy v tónech oranžové, hnědé a zelené v kombinaci se zlatými posypy a dekory.

and

Svůdné tvary

K nejčastěji nakupovaným tvarům patří koule, zvonečky a špice. Svou oblibu mají i různé typy figurek, jako jsou pejsci, kočičky, kostelíky, apod. Trendem ve zdobení je využívání moderních technik povrchové úpravy ozdob, např. plastické dekory, metalické materiály, či reflexní posyp.

Samozřejmé je, že každou výzdobu stylizujte podle svých preferencí, jednoduše tak, aby se vám líbila a působila vám příjemně na pohled. Mnozí z vás preferují tradiční motivy, jako jsou zasněžené chaloupky, vločky, hvězdičky. Jiní zase upřednostňují geometrické tvary, jednodušší nebo složitější, více či méně zdobené.

Přemýšlíte, jak letos pojmout vánoční výzdobu? Jen růžová to může být.

Světové Vánoce

Střídmější styl zdobení je pak charakterističtější pro evropské státy, většinou se jedná o barevné kombinace na ozdobách tón v tónu. Hodně zdobené a barevné ozdoby pak většinou putují k zákazníkům do Ameriky.

Pokud chcete potěšit některé z vašich přátel či rodiny, určitě neuděláte chybu, pokud darujete dárkovou kreativní sadu v podobě vánočních ozdob, na výrobu vlastní originální vánoční ozdoby, nebo dárku. Pro firemní zákazníky jsou určitě vhodné ozdoby opatřené logem společnosti.

Stačí si jen vybrat a užít si Vánoce podle svých představ. Originální české vánoční ozdoby, které jsou ručně dělané zakoupíte na stránkách www.skleneneozdoby-irisa.cz.

 

 

and

and

and

Související články