FACESTARBydleníVánoční centra Hornbachu září: Připravte se na svátky včas!

Vánoční centra Hornbachu září: Připravte se na svátky včas!

Přestože do Vánoc zbývají dva měsíce, projektové markety Hornbach dnes otevřely svá vánoční centra, aby svým zákazníkům zajistily dostatek času na klidný nákup a pohodlnou přípravu i výzdobu. Nechte se námi inspirovat a vyražte na první vánoční nákupy již dnes.

V současné náročné době se vánočním svátkům dostává čím dál více pozornosti. Chceme si atmosféru klidu a míru vychutnat v hezky vyzdobeném a příjemně voňavém prostoru, proto přípravám věnujeme poměrně dost času. Aby zákazníci projektových marketů Hornbach na své nákupy vánočních ozdob, dekorací a doplňků nemuseli spěchat na poslední chvíli, otevřely se pro ně vánoční centra právě dnes.

Na jednom místě tak najdete nejen širokou škálu oblíbených dekorací, jakými jsou například Betlémy či vánoční vesničky, ale můžete se nechat inspirovat i letošními trendy těchto svátků.

Lze si tak pořídit třeba stylové ozdoby v módních barvách nebo doplňky v přírodním duchu, které dodají vánoční výzdobě designový nádech.

Vánoční centra otevřely všechny prodejny Hornbach v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci i Hradci Králové. Je nejvyšší čas vyrazit na vánoční nákupy dekorací a doplňků.

Papírový koutek

Příliš malé dárky jsou sice nenáročné na spotřebu balicího papíru, ale ztrácejí se v něm a jsou pod stromečkem skoro k přehlédnutí. Z aktuální nabídky balících papírů a dekoračních stužek si vybere opravdu každý. Navíc se můžete inspirovat, jak originálně lze vánoční dárek zabalit a darovat pod vánoční stromeček.

Už teď s námi můžete nahlédnout do vánočního centra v Hornbachu na videu a nasát tu pravou vánoční pohodu a atmosféru, tipy na vánoční dekorace pro váš domov i zahradu.

https://www.youtube.com/watch?v=MwxV1yU5k_E

Související články