Valentýnská soutěž: Vyhrajte Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého

Netatmo Inteligentní detektor oxidu uhelnatého

Oxid uhelnatý je jedním z nejstrašidelnějších plynů. Může vás totiž usmrtit bez toho, aniž byste cokoli cítili, například ve spánku. Nejčastěji může unikat z průtokových ohřívačů a plynových kotlů kvůli nedokonalému spalování fosilních paliv.

Dostávejte upozornění v případě zjištění výskytu oxidu uhelnatého ve vaší domácnosti, ať jste kdekoliv. Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého Netatmo na vás dohlíží dnem i nocí. V reálném čase měří obsah oxidu uhelnatého ve vzduchu. Tento neviditelný, toxický plyn je bez zápachu a může být smrtící. Máte domácnost vybavenu spotřebiči spalujícími plyn (kotel, krb, kamna nebo plynový sporák…)? Detektor Netatmo bude s přesností sledovat částice oxidu uhelnatého uvolněné těmito spotřebiči.

Detektor je stále ve střehu

Pokud Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého Netatmo ve vaší domácnosti zaznamená oxid uhelnatý, upozorní vás na tuto skutečnost alarm o síle 85 dB i oznámení bezprostředně zaslané na váš smartphone. Nezbytnost, která vám umožní upozornit své blízké a přivolat záchranáře, i když nejste doma!

Deset let bez starostí díky baterii s 10letou životností*

Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého Netatmo je vybaven baterií s životností 10 let*, což je obecně maximální životnost detektorů oxidu uhelnatého. Jak praktické: už nemusíte měnit baterie.

Má nad sebou kontrolu

Funkce Auto-Test kontroluje, zda Inteligentní Detektor Oxidu funguje správně. Máte-li být o něčem informováni, odešle upozornění na váš smartphone.

Rychlá montáž

Montáž zabere pouze několik minut, stačí Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého přišroubovat na zvolené místo na zdi. Umístěte ho do každé místnosti s přístrojem spalujícím plyn. Poté si stáhněte aplikaci Home + Security. Doporučujeme umístit jeden Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého do každého podlaží, každé místnosti se spotřebičem spalujícím paliva (kotel, krb, kamna, plynový sporák) a místnosti s topným potrubím. Pro zajištění optimální ochrany můžete umístit Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého navíc i do obytných místností, které využíváte nejčastěji, a každé ložnice

Poslechne na slovo

Jednoduše se zeptejte: „Vyskytuje se doma oxid uhelnatý?“ Používáte ke svému plynovému kotli, kotli na topný olej nebo dřevo Inteligentní Termostat Netatmo? Doplňte ho Inteligentním Detektorem Oxidu Uhelnatého. Díky kompatibilitě s Apple HomeKit můžete vytvořit scénář, kdy váš Inteligentní Termostat Netatmo okamžitě vypne kotel, pokud Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého zaznamená výskyt oxidu uhelnatého.

Valentýnská soutěž: Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého Netatmo. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. 

Soutěžní otázka

Netatmo + SecurityHome + Security.Home + Netatmo

Soutěž probíhá od 10.2. - 24.2.2022

Gratulujeme výherci: Jiří Holý, Mělník.