Užijte si léto v BBQ stylu a vyhrajte omáčky na grilovačku

Léto je ideální doba ke grilování. Skvělá aktivita k přátelskému posezení nebo rodinné oslavě. Grilovat můžete maso, zeleninu i ryby, ovoce i pečivo. A samozřejmě nesmíte zapomenout na omáčky a kečupy, do kterých můžete maso namáčet nebo polít. Vyzkoušejte novinky letošního léta od Spaku, určitě vám přijde k chuti!

Ať už plánujete velkou hostinu, nebo pohodový večer u televize, spakovské novinky pozvednou vaše jídlo na novou úroveň a jistě budete hned hledat další záminku, kdy si tyto lahůdky znovu dopřát. Hodí se k vaší grilovačce spíše Spak Ajvar Ketchup, máte rádi vůni a chuť uzeného v podobě Spak Barbecue omáčky nebo vaše hranolky lépe doplní populární Spak Master Ketchup, tentokrát v bio kvalitě?

Letní chuť z Balkánu

Spak Ajvar Ketchup je jedna z letošních novinek v portfoliu Spaku. Jedná se o dokonalou harmonizaci chutí dosaženou vyváženou kombinací ajvaru a ketchupu. Ajvar je autentický dle původního balkánského receptu. Vyrábí se z paprik, případně paprik a lilku, Spak Ajvar Ketchup je navíc zjemněn kvalitním ketchupem. Výsledkem je ideální doplněk ke grilování, který skvěle poslouží i jako dip.

Ketchup je na našich jídelních stolech jako doma. Není ale ketchup jako Ketchup. Spak Bio Master Ketchup navazuje na oblíbené Spak Master Ketchupy, ale tentokrát přináší jejich kvalitu a plnou chuť v bio verzi. Obsahuje vysoký podíl italských rajčat zrajících na jižním slunci, která dodávají tomuto ketchupu typickou výraznou chuť. Všechny suroviny jsou z produkce ekologického zemědělství a neobsahuje žádné konzervanty, škrob nebo jiné přídavné látky.

Barbecue mnoha chutí

Barbecue omáčky patří ke klasickým doplňkům každého grilování. Pokud však chcete zkusit něco nového, určitě sáhněte po Spak Barbecue omáčce s medem nebo Spak Barbecue krémové omáčce. Kombinace s medem se skvěle hodí ke steakům a pečeným žebrům a výborně podtrhne chuť masa, krémovou omáčku si zase nejlépe vychutnáte s kuřecím masem, které skvěle zvýrazní.

Více informací najdete na Facebooku a na Instagramu #spakmasmak.

Letní soutěž SPAK

Připravili jsme pro Vás letní soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balení SPAK, kde najdete novinky pro letní grilovačku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře je celkem 5 cen.

Soutěžní otázka

197819901992

Soutěž probíhá od 27.7. - 10.8.2021