FACESTARTechnikaUnikátní stylová kabelka? Honor exkluzivně představil koncept telefonu V Purse

Unikátní stylová kabelka? Honor exkluzivně představil koncept telefonu V Purse

Globální technologická značka HONOR dnes na veletrhu IFA 2023 představila nový koncept HONOR V Purse. Poté, co zahájila největší světový veletrh spotřební elektroniky se svou keynote „Unfold Tomorrow“, odhalila svůj nový zajímavý koncept HONOR V Purse, skládací smartphone ve stylu nositelné módní kabelky, který nabízí nekonečné možnosti vyjádření vaší osobnosti a stylu.

Otevírá se nová kapitola pro rozvoj technologií ve světě módy

Společnost HONOR přijímá svou roli při utváření budoucího životního stylu a představuje HONOR V Purse, nový koncept „Phone-to-purse“, který předznamenává začátek vnímání elektronických zařízení jako zcela nové kategorie módního spotřebního zboží nabízejícího neomezené možnosti sebevyjádření.

HONOR V Purse má ve složeném stavu méně než 9 mm a je tak ještě tenčí než některé přední telefony klasické konstrukce na trhu. HONOR V Purse plynule promění skládací smartphone v dokonalý módní doplněk v tzv. phygital stylu (kombinace skutečného, fyzického a digitálního), a to díky řadě přizpůsobitelných displejů (AOD), které napodobují design kabelky, včetně designových prvků, jako jsou řetízky, peříčka a střapce, které reagují na pohyb smartphonu a kývají se spolu s ním. 

foto archiv Honor

Tento koncept telefonu je také kompatibilní s výběrem vyměnitelných řemínků a řetízků, které se připínají na kloub a umožňují tak nosit smartphone bez námahy přes rameno jako běžnou kabelku nebo tašku, což mu umožňuje stát se novou trendy kabelkou, tzv. „It bag“ budoucnosti.

Rozvoj udržitelnější budoucnosti

Koncept HONOR V Purse vznikl s ohledem na udržitelnost a ztělesňuje závazek společnosti HONOR k ochraně životního prostředí. Kromě toho, že se vyznačuje materiály z udržitelných zdrojů, jako je veganská kůže na popruzích, lze tento nekonečně přizpůsobitelný koncept AOD kombinovat s jakýmkoli oblečením. S tím, jak módní průmysl překračuje hranice fyzického světa do digitálního prostoru, technologie umožňuje neomezené možnosti stylu a sebevyjádření. HONOR V Purse může tímto malým způsobem pomoci ekologicky uvědomělým spotřebitelům snížit spotřebu rychlé módy, a co je důležitější, pomáhá světu módy přijmout nové technologie s cílem povzbudit spotřebitele, aby nakupovali méně a používali zboží déle. 

foto archiv Honor

Díky neomezeným možnostem přizpůsobení AOD lze kabelku HONOR V kombinovat s jakýmkoli oblečením, takže si nemusíte kupovat novou kabelku ke každému novému módnímu kousku. Tímto způsobem by společnost HONOR chtěla umožnit ekologicky uvědomělým spotřebitelům snížit spotřebu rychlé módy a zároveň motivovat módní svět, aby přijal nové technologie, které nám umožní nakupovat méně a používat zboží déle. Koncept HONOR V Purse, který je vyrobený z materiálů z udržitelných zdrojů a navržený tak, aby jej bylo možné složit více než 400 000krát, byl pečlivě vytvořen tak, aby vám zůstal po boku po mnoho dlouhých let.

foto archiv Honor

Nekonečné možnosti vyjádření vašeho jedinečného stylu

V duchu otevřené spolupráce se značka HONOR spojila se špičkami v oblasti kultury a trendů z platformy HONOR Talents Global Design Awards, včetně kreativního ředitele pánské módy BURBERRY Brama Van Diepena, současného umělce Yunuene Esparza, profesora Čínské akademie umění Yuana Youmina a crossoverového umělce Xiao Hui Wanga, aby navrhli vlastní řadu AOD pro toto zařízení, které tak nabídne nekonečné módní možnosti. V další fázi programu se otevře rozhraní API, které umožní designérům využít senzory, jako např. gyroskop, dotykový senzor nebo senzor okolního světla. HONOR následně vyzve začínající talenty z celého světa, aby přišli s vlastními návrhy, inspirovanými nejnovějšími designovými trendy, a přetvořili tak životní styl.

Související články