FACESTARŽivotní stylTři zaručené tipy na teambuildingové aktivity, které zabaví každého

Tři zaručené tipy na teambuildingové aktivity, které zabaví každého

Teambuilding je v současnosti považovaný za důležitou součást pracovních kolektivů. To je zcela správně, protože dobrá atmosféra v týmu dokáže zlepšit prostředí a především zefektivnit kompletní práci kolektivu. Nejčastějším způsobem, jak teambuilding vůbec provádět, jsou společně volnočasové aktivity, které se primárně točí okolo zábavy. Mohou se ale stát firemní zálibou. Pojďme se společně podívat na tři oblíbené teambuildingové aktivity.

Znáte moderní laser game?

Jedná se o poměrně mladou zábavu, která je ale velice oblíbená. Laser game je futuristická střílečka v reálném světě. Většinou se odehrává v hodně tmavé aréně, kde jsou jediným světlem laserové obrysy objektů a také samotné vesty hráčů. Hráčské vesty svítí, dokud je hráč „živý“ a zúčastní se hry. Pistole mají speciální laserové detektory, které detekují zásah vesty. Jakmile je vesta zasažena, tak zhasne a hráč vypadává na pár vteřin ze hry, než se oživí.

foto archiv freepik

Únikové hry se spoustou možností

Zajímavou eventualitou jsou únikové hry. Únikovka je hra, kdy jste v týmu uzavřeni v místnosti a máte za úkol rozklíčovat tajemství vedoucí k úniku. O to zajímavější mohou být únikové hry jako teambuilding, protože vyžadují mimo jiné i dávku komunikace a spolupráce. Zásadní výhodou je, že si můžete vybrat z pořádné dávky zajímavých témat. Jaké únikovky si můžete s kolegy zahrát?

Stolní fotbálek i šipky stále baví

Občas je ale dobré nevymýšlet nic extra a prostě jít na klasické posezení. Společenská zábava, kterou může být posezení při dobrém jídle a pití, je dlouhou tradicí na kterou se nesmí zapomenout. K těmto druhům zábavy pochopitelně patří i takové věci jako je stolní fotbálek, nebo šipky. Dají se hrát na týmy a často vyžadují domluvu a organizaci. Výborná volba jak se pobavit, a zároveň dobře poznat, v rámci teambuildingu.

Související články