Soutěž ukončena. Tohle léto si dej pecky do uší a užij si je na maximum

Patříte také mezi ty, které bez svého iPodu nebo mobilu nedají ani ránu?  V tom případě jsou pro vás Jabra designové pecky do uší jasnou volbou. Navíc je můžete v naší letní soutěži exkluzivně získat.

Do uší jen to nejlepší

Jasné volání díky pravým bezdrátovým sluchátkům Jabra Elite 65t, u kterých se rozhodně nespálíte. Technologie čtyř mikrofonů nabízí účinnou redukci šumu větru a to během volání a pokročilé reproduktory o velikosti pouze 6 mm. Jednoduše si také můžete upravit zvuk a to pomocí přizpůsobitelného ekvalizéru, který najdete v aplikaci and

S tímto modelem si vychutnáte stabilitu, která umožňuje přijímat hovory a poslouchat hudbu, aniž byste se musela starat o výpadky zvuku. A díky technologii Bluetooth 5.0 můžete Elite 65t bez problémů připojit ke svému chytrému telefonu.

Vydrží toho hodně

Je to neuvěřitelné, ale díky kapacitě baterie sluchátka vydrží až 5 hodin na jedno nabití a až 15 hodin celkem s nabíjecím pouzdrem, které stačí vzít sebou do kabelky.

Nabíječku k PC připojíte pomocí microUSB. 
Nabíječku k PC připojíte pomocí microUSB.

Aktivní celý den

Užijte si aktivní životní styl s dobře padnoucími peckovými sluchátky se spolehlivým stabilním usazením přímo ve Vašich uších. Model Jabra Elite Active 65t se vyznačuje krytím IP56 a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu. Ať už vás život zavane kamkoliv a právě děláte cokoliv, nic nenaruší možnosti užívat si sportu, hudby i volání.

Jabra Elite Active 65t se vyznačují krytím IP56 a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu.
Jabra Elite Active 65t se vyznačují krytím IP56 a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu.

Díky pravé bezdrátové stabilitě Jabra třetí generace, která pomáhá snížit výpadky volání i hudby, se vám do cesty nebudou plést žádné kabely a nebude zde žádný důvod, proč byste si nemohla užívat konverzaci či nepřerušovanou hudbu. Vedle toho můžete sledovat svou kondici a výkonnost díky integrovanému snímači pohybu.

To nejlepší na konec

Představujeme sluchátka Jabra Elite Sports výrazným podáním basů, jenž jsou vybavena čtyřmi pokročilými mikrofony pro ještě vyšší kvalitu volání, které filtrují okolní hluk a zajišťují dokonalou slyšitelnost vašeho hlasu bez ohledu na okolní prostředí. 

Stačí stisknout tlačítko a již můžete získat vyšší povědomí o svém okolí díky funkci příposlechu, která propouští zvuky kolem vás. Tato luxusní sluchátka jsou vodotěsná a dodává se s tříletou zárukou proti poškození potem (stačí se jen registrovat). 
 

Gratulujeme a výhry posíláme: Tomáš G., Litvínov, Eva T., Děčín, Iveta H., Jihlava, Alena V., Praha, Hana F., Pelhřimov.