FACESTARŽivotní stylSoutěž ukončena. Tohle léto si dej pecky do uší a užij si...

Soutěž ukončena. Tohle léto si dej pecky do uší a užij si je na maximum

.<strong>Patříte také mezi ty, které bez svého iPodu nebo mobilu nedají ani ránu?  V tom případě jsou pro vás Jabra designové pecky do uší jasnou volbou. Navíc je můžete v naší letní soutěži exkluzivně získat.</strong><!–more–>
<h3><strong>Do uší jen to nejlepší</strong></h3>
Jasné volání díky pravým bezdrátovým sluchátkům <strong>Jabra Elite 65t</strong>, u kterých se rozhodně nespálíte. Technologie čtyř mikrofonů nabízí účinnou redukci šumu větru a to během volání a pokročilé reproduktory o velikosti pouze 6 mm. Jednoduše si také můžete upravit zvuk a to pomocí přizpůsobitelného ekvalizéru, který najdete v aplikaci <strong><a href="https://www.jabra.cz/software-and-services/apps/jabra-sound-plus">Jabra Sound+</a></strong>.

and<img class="aligncenter wp-image-23852 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/05/Elite_65t_con_1_Earbuds_RGB_72dpi-1024×683.jpg" alt="" width="696" height="464">

S tímto modelem si vychutnáte stabilitu, která umožňuje přijímat hovory a poslouchat hudbu, aniž byste se musela starat o výpadky zvuku. A díky technologii Bluetooth 5.0 můžete Elite 65t bez problémů připojit ke svému chytrému telefonu.
<h3><strong>Vydrží toho hodně</strong></h3>
Je to neuvěřitelné, ale díky kapacitě baterie sluchátka vydrží až 5 hodin na jedno nabití a až 15 hodin celkem s nabíjecím pouzdrem, které stačí vzít sebou do kabelky.

and<img class="wp-image-23854 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/05/Elite_65t_con_3_Earbuds_in_charging_case_RGB_72dpi-1024×683.jpg" alt="Nabíječku k PC připojíte pomocí microUSB. " width="696" height="464"> Nabíječku k PC připojíte pomocí microUSB.
<h3><strong>Aktivní celý den</strong></h3>
Užijte si aktivní životní styl s dobře padnoucími peckovými sluchátky se spolehlivým stabilním usazením přímo ve Vašich uších. Model <strong><a href="https://www.jabra.cz/bluetooth-headsets/jabra-elite-active-65t">Jabra Elite Active 65t</a></strong> se vyznačuje krytím IP56 a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu. Ať už vás život zavane kamkoliv a právě děláte cokoliv, nic nenaruší možnosti užívat si sportu, hudby i volání.

and<img class="wp-image-24486 size-full" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/07/Elite-65t-contextual-2.jpg" alt="Jabra Elite Active 65t se vyznačují krytím IP56 a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu." width="1000" height="666"> Jabra Elite Active 65t se vyznačují krytím IP56 a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu.

Díky pravé bezdrátové stabilitě Jabra třetí generace, která pomáhá snížit výpadky volání i hudby, se vám do cesty nebudou plést žádné kabely a nebude zde žádný důvod, proč byste si nemohla užívat konverzaci či nepřerušovanou hudbu. Vedle toho můžete sledovat svou kondici a výkonnost díky integrovanému snímači pohybu.
<h3><strong>To nejlepší na konec</strong></h3>
Představujeme sluchátka <a href="https://www.jabra.cz/sports-headphones/jabra-elite-sport"><strong>Jabra Elite Sports</strong></a> výrazným podáním basů, jenž jsou vybavena čtyřmi pokročilými mikrofony pro ještě vyšší kvalitu volání, které filtrují okolní hluk a zajišťují dokonalou slyšitelnost vašeho hlasu bez ohledu na okolní prostředí. 

https://youtu.be/Qfdsi_IwS_4
<div class="replacement-column-spot-rich-text replacement-column-spot-rich-text–padding-0-0 col-xs-12 col-sm-2 custom-rich-text">Stačí stisknout tlačítko a již můžete získat vyšší povědomí o svém okolí díky funkci příposlechu, která propouští zvuky kolem vás. Tato luxusní sluchátka jsou vodotěsná a dodává se s tříletou zárukou proti poškození potem (stačí se jen registrovat). </div>
<div> </div>
<div>

https://youtu.be/GqAJEx6mcIY

S tímto modelem <strong><a href="https://www.jabra.cz/sports-headphones/jabra-elite-sport">Jabra Elite Sport</a></strong> a integrovanou fitness aplikací <strong><a href="https://www.jabra.cz/software-and-services/apps/jabra-sport-life">Jabra Sport Life</a></strong> můžete jednoduše trénovat. Přesný monitor srdeční frekvence v uchu pracuje s aplikací pro sledování a analýzu vaší kondice, a kromě toho zajišťuje personalizované koučování v reálném čase během tréninku.
<h3><strong>Exkluzivní výhry</strong></h3>
Chtěla byste alespoň jedny Jabry mít doma? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře je 5 exkluzivních dárkových balení sluchátek Jabra Elite Sport, Elite 65t, Elite Active 65t.

[contact-form-7 id="24522" title="Soutěž o sluchátka Jabra"]

Gratulujeme a výhry posíláme: Tomáš G., Litvínov, Eva T., Děčín, Iveta H., Jihlava, Alena V., Praha, Hana F., Pelhřimov.

</div>.

Související články