FACESTARŽivotní stylTo musíte mít: Dvě cool vychytávky, díky kterým to na Valentýna vyžehlíte

To musíte mít: Dvě cool vychytávky, díky kterým to na Valentýna vyžehlíte

Svatý Valentýn, jedni ho ignorují a druzí si ho velmi oblíbili. Není důležité, jestli svátek všech zamilovaných slavíte či nikoliv. Ušetřit si čas a vypadat skvěle můžete ostatně kdykoliv. Máme pro vás cool vychytávky, díky kterým vám to půjde snáze a rychleji.

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power (QT2020) – kombinace žehličky s napařovačem oděvů a integrovanou žehlící deskou vám snadno a rychle pomůže připravit oblečení pro každou situaci. Praktické 3v1 zahrnuje inteligentní polohovatelnou žehlící desku Smart Board pro snadné žehlení, od vertikálního napařování, horizontálního žehlení, až po 30° pozici pro odstranění drobných záhybů.

foto archiv TEFAL

Velikost Smart Board je optimální pro všechny typy oblečení, třeba košile na něm vyžehlíte 2x rychleji než na klasickém žehlícím prkně! Inovativní vysokotlaká technologie (až 5,8 barů oproti běžným 5 barů) produkuje mimořádné množství páry. Intenzivní síla páry zahubí až 99,9 % bakterií, odstraní zápach a osvěží prádlo, které se stane hygienicky čistým. Tefal IXEO Power je možné použít i na jemnější látky jako je samet nebo na hrubší materiály. S technologií chytré ochrany Smart Protect lze prádlo z menší vzdálenosti napařit a ručně uhladit.

foto archiv TEFAL

Tefal IXEO Power je navíc připraven za 70 sekund a voda se snadno doplňuje díky odnímatelnému zásobníku o objemu 1,1 litru. Nejen zásobník, ale i základnu lze pohodlně vyjmout a přenášet po domácnosti pro osvěžení záclon či pohovky. Snadnou manipulaci pomocníka Tefal IXEO Power zajišťují malá kolečka umístěná pod parní stanicí. Odvápnění pomocí jednoduchého vyplachování je prevencí pro dlouhotrvající výkonnost s perfektními výsledky. 

Síla páry při ruce

S ručním napařovačem oděvů Tefal PURE TEX (DT9530) můžete oblečení a jiné textilie nejen vyhlazovat, ale také dezinfikovat, čistit, a navíc ještě do nich můžete rozptýlit oblíbený parfém či domácí vůni díky speciálnímu nástavci. Tefal PURE TEX s sebou můžete vzít kamkoliv a rázem ze zmačkaných šatů po dlouhé cestě i bez žehlícího prkna vykouzlíte večerní róbu. Stačí oblečení pověsit na ramínko a vyhřívaná žehlící plocha v kombinaci s hustou párou a semišovým nástavcem rychle odstraní každý záhyb.

foto archiv TEFAL

Tefal PURE TEX se vám bude hodit i po návratu z cest domů. Díky vysokému parnímu výkonu likviduje až 99,9 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků. Svou cestovní tašku nebo kufr tak snadno a bez chemie vydezinfikujete a můžete je bez starostí uklidit do skříně, kde na vás počkají do dalšího dobrodružství. Stejně snadno vydezinfikujete i dětský kočárek nebo hračky, které z něj vypadly na zem.

Síla vůně

Máte svoji oblíbenou vůni, kterou byste chtěli mít vždy při sobě? Žádný problém. Stačí nasadit nástavec MonParfum s kapkou vašeho oblíbeného parfému a přejet napařovačem přes oblečení, které si chcete vzít na sebe. Pára vaši oblíbenou vůni rovnoměrně roznese hluboko do látky a je hotovo. Můžete s pocitem svěžesti a vůně vyrazit do víru velkoměsta, restaurace, divadla nebo jen na procházku.

foto archiv TEFAL

Připraven raz-dva

Tefal PURE TEX je praktický 4v1 se speciálními nástavci pro kompletní péči o vaše oděvy, včetně odstranění vlasů a chlupů nebo parfemace oblečení vaší oblíbenou vůní.  Díky příkonu 1 700 W tento napařovač nabízí silný parní ráz 90 g/min pro snadné odstranění všech záhybů, dezinfekci hluboko do látky a zmírnění pachů např. od kouře nebo z vaření. Zároveň disponuje velkou 200 ml nádržkou na vodu, takže s ním pohodlně zvládnete více kusů oblečení. A co je nejlepší? Tefal PURE TEX je připraven se o vás postarat již za 25 vteřin!

foto archiv TEFAL

Související články