FACESTARŽivotní stylTajemství tetování odhaleno! Proč je ženy milují a co prozradí o vašem...

Tajemství tetování odhaleno! Proč je ženy milují a co prozradí o vašem muži?

Pryč jsou ty časy, kdy bylo tetování považováno za něco špatného a nemorální. Módní svět je teď vychvaluje do nebes a i společnost je přijímá bez větších problémů. Ukaž ruce, záda, nohy (nebo zkrátka jakékoliv potetované místo) a já ti řeknu, jaký jsi! My ženy vnímáme některá tetování pozitivněji, některá už méně. Která to jsou a co o vašem muži vypovídaji?

Méně je někdy více

My ženy máme rády střídmost. Ne vždy (nakupování buď vzácnou výjimkou), u tetování to ale platí zaručeně. Ruku na srdce dámy, líbí se vám, když jsou obrázky po celém těle? Módní designérka, Judith Cabrera jen potvrzuje, že většina žen si v jejich přemíře opravdu nelibuje. Tetování, která zakrývají téměř celé tělo, nenechávají žádný prostor pro fantazii. Potetovaný obličej dle ní může dokonce evokovat násilí.

Ideální velikost 

Tetovaní muži u žen zanechávají první dojem moderního, otevřeného a trendy muže. Na velikosti (vždy) záleží! „Pokud má muž pouze drobné tetování, jde spíše o klidného až rozvážného, profesionálního člověka. Naopak, větší obrazce si častěji nechávají dělat dobrodružnější a akčnější typy mužů,“ říká Cebrera.

Stará dobrá klasika 

Chanel parfém, perfektně padnoucí oblek nebo „malé černé“ a rudá rtěnka jsou prostě stálice, které nikdy nevyjdou z módy. Podobně to funguje i u tetování. Mezi nestárnoucí klasiku patří námořnické motivy s kotvou nebo vlaštovkami, srdce, kříž nebo tzv. „pin upky“ –retro slečny. Má váš muž vytetovaný podobný motiv? Pak si potrpí na detaily
a propracovanost.

Abstraktní tetování s hlubším významem

To, že záhady přitahují, není žádné velké překvapení. Možná se to zdá nelogické, ale čím méně o někom víme, tím více se ho snažíme pochopit a tím větší čas s ním i trávíme. Pokud má muž na těle nejednoznačný abstraktní obrazec, hra začíná. Pomalu odhalovat, jak na design partner přišel, co pro něj znamená a jaký má pro něj význam. To ženy chtějí.

Hrajeme si se slovy

Jaké tetování rozvíří diskuzi? Jednoznačně takové, za nímž se skrývá příběh. Může být  v cizím jazyce, které vypovídá o výletu, který vám změnil život, nebo něco, co odhaluje rodinnou historii.

Podobně fungují i tetování, které obsahují nějaký text. Není to jen pro to, že jsme zkrátka od přírody zvědavější a text na kůži nás bude vybízet k otázkám. Vytetovaná věta nebo slovo dokáže snadno odhalit emoce a osobnost muže. „Vytetované motto, v které muž věří je neskutečně sexy a muži dodá na sebedůvěře,“ říká Cabrera.

Motivační tetování

Pokud si necháte vytetovat něco, v co opravdu věříte, vysíláte tím světu zprávu, že jste schopni vyjádřit sami sebe. Nemusíte si hned nechat tetovat Bibli. Možná to pro vás bude něco, co symbolizuje, jak naplno žít, jak dosáhnout toho, co v životě chcete nebo jak si nastavit priority. Každý určitě najdete něco „svého“.

Jaké tetování má váš partner?

Související články