FACESTARŽivotní stylSportovní TWS sluchátka Philips a odolné BT reproduktory pro aktivní život

Sportovní TWS sluchátka Philips a odolné BT reproduktory pro aktivní život

Společnost Philips Sound rozšiřuje svoji řadu sportovních sluchátek o jedinečná „hybridní“ True Wireless sluchátka Philips A7507 s technologií aktivního potlačení hluku. Kromě toho přichází s novou kategorií přenosných Bluetooth reproduktorů, a to prostřednictvím novinek Philips S4807 a S7807.

Společnost TP Vision, která stojí za značkami Philips TV & Sound, pokračuje v ambiciózní strategii stát přední prémiovou značkou specializovaných sluchátek určených pro sport. Její koncept Philips GO zahrnuje řadu sportovních sluchátek, která přinášejí pohodlí, odolnost a především skvělý zvuk všem, kdo vyznávají aktivní životní styl nebo pravidelně trénují.

Philips Sound na nové produktové řadě spolupracovala s předním nizozemským cyklistickým a bruslařským týmem Jumbo-Visma. Spolupráce trvající od roku 2020 obohatila technické provedení, konstrukci a design novinek o poznatky a zkušenosti špičkových sportovců.

Philips A7507: špunty pro intenzivní sportování

TWS sluchátka Philips A7507 nabízejí výjimečnou kvalitu zvuku, ať už trénujete v hlučné posilovně, běháte venku nebo se chystáte na větrnou túru. Čistý poslech umožňuje kombinace přehrávání prostřednictvím velkých grafenových měničů s nízkým zkreslením a kompatibility s kodeky LDAC i AAC.

Nový systém aktivního potlačení okolního hluku ANC Pro dává uživateli na výběr mezi úplnou zvukovou izolací, nebo potlačením okolního zvuku, s nímž pomáhá speciální algoritmus pro snížení hluku způsobeného větrem.

Hybridní konstrukce sluchátek Philips A7507 zahrnuje také mikrofony využívající technologii Bone Conduction, které zlepšují zřetelnost řeči a zaručují křišťálově čistou kvalitu hovoru i při běhu nebo turistice v hlučném prostředí.

Velmi dobrá je i výdrž baterie. Sluchátka nabízejí až osm hodin přehrávání a díky rychlému nabíjení přes USB-C si uživatel užije celou hodinu poslechu už po 15 minutách v nabíječce.

Pouzdro sluchátek pak nabízí dalších 21 hodin nabíjení. Sluchátka Philips A7507 navíc disponují stabilizátory náušníků a nástavci do uší různých velikostí, díky čemuž přinášejí svým nositelům dlouhotrvající pohodlí.

Philips S7807 a S4807: odolné Bluetooth reproduktory na cesty

Nové Bluetooth reproduktory sdílejí se sportovními sluchátky stejnou filozofii – nabízejí robustní provedení, voděodolnost, jsou snadno přenosné a poskytují skvělý zvuk doma i venku.

Tyto přenosné reproduktory lze vzít s sebou doslova kamkoliv – jejich prachotěsná a vodotěsná konstrukce zaručuje použití za jakýchkoliv podmínek. Odolný dvouvrstvý gumový povrch je k dispozici ve stylovém černo-červeném nebo bílo-žlutém provedení s šedými akcenty a integrovanou odnímatelnou šňůrkou.

Navzdory svým praktickým, kompaktním rozměrům (104 x 104 x 280 mm) nabízí Philips S7807 působivý, vysoce kvalitní zvukový zážitek. Hluboké basy a čistý zvuk ve středním a vysokém pásmu zajišťují dva 20mm výškové reproduktory, dva 70mm středobasové reproduktory a pasivní zářič.

Výstupní výkon je úctyhodných 40 W, potěší i dlouhá doba přehrávání – až 24 hodin. Model S7807 lze navíc použít k nabíjení další soupravy, protože funguje jako powerbanka s kapacitou 5000 mAh.

Menší z obou reproduktorů, Philips S4807, nabízí velmi kompaktní rozměry 70 x 70 x 169 mm a zároveň nekompromisní kvalitu zvuku. Disponuje 20mm výškovým reproduktorem, 45mm středobasovým reproduktorem, dvěma pasivními zářiči a výkonem 10 W. Hudbu lze bez nabíjení vychutnávat po dobu 12 hodin.

Reproduktory Philips S7807 i S4807 nabízejí Bluetooth 5.2 pro snadné připojení k více zařízením a také jednoduché handsfree volání prostřednictvím funkce push-to-talk, která aktivuje hlasového asistenta.

Kromě toho, že jsou oba nové reproduktory odolné, výkonné a snadno přenosné, lze je také spárovat s druhým zařízením. Výsledkem je věrný stereo zvuk, který ještě více rozproudí zábavu.

Související články