Splňte si sen a začněte podnikat třeba i na mateřské

Přemýšlela jste někdy o tom, že byste byla raději svojí paní místo práce pro šéfa?

Chtěli byste se pustit do internetového podnikání, máte dobrý nápad, ale bojíte se jeho realizace a nákladů? Pokud umíte šít, péct, vyrábět šperky nebo chcete využít jakoukoliv jinou dovednost, můžete se do toho pustit.

Co potřebujete pro úspěšný start:

  • dobrý nápad nebo produkt,
  • alespoň hodinu až dvě volného času denně,
  • trochu obchodního talentu,
  • a samozřejmě vizuálně poutavý a kvalitní web/e-shop.

Všechno se vším souvisí, proto dobře rozmýšlejte a plánujte. Mnoho žen na mateřské má plnou hlavu nápadů na zlepšováky a vychytávky, které se hodí pro matky a batolata. Jiné zase umí šít a vytváří skutečně originální oblečky a módní doplňky, další zase dekorace…

Zkusit můžete cokoli. Své výtvory už nemusíte prodávat jen kamarádkám za symbolickou cenu. Zkuste na tom něco vydělat. A rozhodně se nebojte, vstupní investice nemusí být velká, v některých případech bude nulová.

Prodejte své nápady s nulovou investicí, jde to!

Ano, čtete dobře. Za svůj e-shop nemusíte platit nic. Cena zřízení e-shopu se odvíjí od jeho velikosti a tedy od počtu nabízeného zboží. Chcete-li nabízet maximálně deset různých produktů, bude provoz zcela zdarma. 

Návod poskytují webové stránky www.mujprvnieshop.cz, které upozorňují na to, co by mělo být v e-shopech zohledněno a na co je potřeba dbát. Klienty provází tím, jak správně obchod naplánovat i co je třeba vědět o jeho provozu. V provozu je také naše informační linka, kde potenciálním i stávajícím zákazníkům radíme a pomáháme,“ říká specilista na tvorbu e-shopu.

Otestováno: zřízení e-shopu v praxi

Stejně, jako asi nyní vy, jsme byli z počátku nedůvěřivý. Proto jsme nelenily a vyzkoušeli to v praxi. Naším cílem byl prodej autorských triček pro miminka. Po nezávazné a bezplatné registraci jsme obdrželi testovací verzi e-shopu. Během následujících 30 dnů jsme zkoušeli všechny nabízené varianty e-shopů a hledal, která je pro nás nejlepší.

  • V této fázi si dobře promyslete, jaké funkce od e-shopu vyžadujete. Vše potřebné si můžete osahat a vyzkoušet, takže během testovací lhůty bezpečně poznáte, co je pro vás důležité.

Vyzkoušeli jsme všechno a postupně ladili a doplňovali. Veškeré úpravy se pak automaticky a jednoduše přenesly do konečné verze vašeho internetového obchodu. Po doladění všech detailů přišla na řadu administrace a samotné spuštění e-shopu. Na náš internetový obchod jsme umístili celkem osm položek, a světe div se, skutečně jsme jeho provoz získali zdarma!

Pokud jsme vás navnadili a odbourali vaše obavy z vysoké investice do nového podnikání, pak směle do toho. Těšíme se na vaše nápady a reference. Ty nejlepší zveřejníme na našem webu.