Soutěž ukončena! Pojďte do toho s námi! Vyhrajte lupeny a užijte si 115. výročí Harley-Davidson

Harley-Davidson 115th Anniversary Prague

Pro milovníky Harley-Davidson máme dobrou zprávu. Přijďte si užít oslavu 115. výročí s doprovodem. Praha bude hostit více než 60 tisíc motorkářů z celého světa. Máme pro vás poslední lístky na tuto událost. 

Ve dnech 5. – 8. července se uskuteční jeden ze dvou celosvětových srazů motorkářů, fanoušků a všech příznivců těchto strojů, na kterém pořadatelé očekávají až 150 000 návštěvníků z celého světa. Vedle amerického Milwaukee byla pro akci vybrána Praha, která se pyšní historicky nejstarším klubem Harley-Davidson.

Oslavy zahrnující bohatý doprovodný program s koncerty, charitativní dražbou, výstavami, vyjížďkami či demo truckem budou probíhat po čtyři dny na Výstavišti Holešovice a motorkářský kult doplní další legendární značka – Hard Rock Cafe se svou food zónou, barem, stánkem s kultovním oblečením a doprovodným programem.

Americká kuchyně

Na ty, kteří návštíví v rámci akce 115. výročí Harley-Davidson zónu Hard Rock Cafe na holešovickém Výstavišti, čeká především to, proč je značka po celém světě tak zbožňovaná – neodolatelná americká kuchyně. U velkokapacitního baru s přilehlým posezením si pochutnáte na vynikajících burgerech, žebrech, nachos a dalších specialitách kuchařů z Hard Rock Cafe. K tomu budou barmani čepovat vychlazené pivo a míchat oblíbené koktejly.

V rámci food zóny se navíc můžete potkat jak s českými celebritami a blogery, tak i s VIP osobnostmi Harley-Davidson a také soutěžit o večeři se známou osobností.

 

Spanilá jízda Prahou

Každý, kdo dorazí, si bude moci zdarma vyzkoušet jakýkoliv motocykl Harley-Davidson. Součástí oslav budou i spanilé jízdy Prahou, gala Muaythai s hvězdným Buakawem nebo charitativní dražby. Po Středočeském kraji se budou organizovat společné vyjížďky. Navíc v neděli 8. července proběhne rodinný den se zvýhodněným vstupným. 

Další informace a kompletní program najdete zde h-d.prague115.com/cs/.

Poslední lupeny

Připravili jsme pro vás exkluzivní bleskovou soutěž, ve které jeden výherce získá 2 vstupenky. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být 100 v pořadí. Výherce bude zpětně kontaktován o možnosti předání.

Soutěžní otázka


italskéamerickéšpanělské