FACESTARNejnovější trendySoutěž s Garfieldem: Vyhrajte lístky do kina a merch k filmu Garfield...

Soutěž s Garfieldem: Vyhrajte lístky do kina a merch k filmu Garfield ve filmu!

Máte rádi kocoura Garfielda? Chodíte rádi do kina? Vyhrajte v naší soutěží filmový balíček k filmu Garfield ve filmu, který se v kinech objeví již 16. května. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Světoznámý kocour #Garfield, který nesnáší pondělky, miluje lasagne a nejraději by prospal život uvnitř v pohodlí, se vydá ven do nepohody na velké dobrodružství! Po nečekaném návratu jeho dlouho pohřešovaného otce se Garfield a jeho psí kamarád musí zříci spokojeného života v suchu a pomoci Vicovi provést jednu velice riskantní loupež.

Celý trailer s českým dabingem sledujte zde

Víme, že Garfield miluje lasagne a nesnáší pondělky, ale takové dobrodružství ještě nezažil,“ říká Chris Pratt, který propůjčil svůj hlas postavě oblíbeného kudrnatého kocoura, jenž se ve zcela novém animovaném filmu Garfield ve filmu vydává na velké a zábavné dobrodružství, ve kterém se ocitá zcela mimo své obvyklé prostředí.

Ještě více lenivější

Takový je Garfield v roce 2024. Jak se vyvíjí svět, vyvíjí se i Garfield a jeho rozmarně pohodlný život je ještě snazší,“ pokračuje Pratt. „Ještě více zlenivěl, protože si může objednat lasagne pouhým stisknutím tlačítka. Jeho život nemá jedinou vadu na kráse, tedy s výjimkou pondělků. Ale v tomhle filmu bude nucen svůj pohodlný domov opustit a vydat se na dobrodružství, na které není vůbec připravený – a bude se s ním muset vypořádat. A prostřednictvím všech jeho zážitků se dozvíme, jak a proč se stal takovým, jaký je. Je to film o tom, co dělá Garfielda Garfieldem.“

Po téměř 50 letech comicsové slávy a zábavných televizních speciálů tento film divákům nabízí vše, co na Garfieldovi milují – a přihazuje navíc pár věcí, které se doteď nikdy nedozvěděli.

Velká filmová soutěž

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát originální merch k filmu Garfield ve filmu, vstupenky do kina. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře je celkem 5 filmových balíčků.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje Garfieldův otec?


Související články