FACESTARSoutěžeSoutěž Hisense: vyhrajte fotbalový míč MS ve fotbale 2022 Qatar Al Rihla...

Soutěž Hisense: vyhrajte fotbalový míč MS ve fotbale 2022 Qatar Al Rihla League

Už je to tady! Blíží se největší svátek všech fanoušků nejsledovanějšího sportu planety – Mistrovství světa ve fotbalu. Bije ve vás fotbalové srdce? Pak zbystřete, protože můžete vyhrát atraktivní trofej – kvalitní míč Adidas, inspirovaný oficiálním míčem mistrovství světa FIFA World Cup™ Qatar 2022 a k němu ještě i něco k pohodové atmosféře před televizní obrazovkou při sledování zápasů.

Oficiální míč, s nímž se na přelomu listopadu a prosince odehraje v Kataru 22. Mistrovství světa ve fotbale, má název Al Rihla (arabsky Cesta). Podoba míče je inspirována kulturou, architekturou, tradičními arabskými plachetnicemi a vlajkou Kataru. A má být nejrychlejší a nejpřesnější v historii – fotbal se totiž neustále zrychluje, takže přesnost a letová stabilita míče jsou čím dál důležitější. Míč z dílny firmy adidas prošel i testy v aerodynamickém tunelu.

Skvělé parametry má i replika oficiálního míče s certifikací FIFA Quality, opět od značky adidas, určená pro velmi intenzivní fotbalové tréninky. Míč, o který soutěžíme, je vyrobený bezešvou technologií, má bezešvý povrch (Thermal Bonding) a uvnitř butylovou duši pro stálý tlak. Texturovaná povrchová úprava zaručí lepší kontakt s míčem a stabilnější trajektorii letu. Do soutěže ho věnovala spolu s něčím navíc k zakousnutí a uhašení žízně technologická společnost Hisense – oficiální sponzor MS ve fotbale.

Míč z dílny firmy Adidas prošel testy v aerodynamickém tunelu (Zdroj: Hisense)

Míč je ale jen začátek. Pokračování je už na vás. Zkuste na hřišti nebo jiném travnatém plácku kličky, patičky, nožičky, trénujte stahovačky, přešlapovačky nebo parádní střely. Nebo si prostě trofej schovejte. Jednou míč třeba vydražíte!

Hisense 65U7HQ: oficiální televizor MS ve fotbale 2022

Během MS můžete ale nechat volný průběh svým emocím i v teple a pohodlí domova u obrazovky. Chce to ale televizor s opravdu velkou obrazovku, s ostrým obrazem i v dynamických scénách a prostorovým zvukem, abyste si vítězné okamžiky skutečně užili. A také s chytrými funkcemi pro streamování zápasů, které nebudete moct vidět v přímém přenosu. Jako je třeba zbrusu nová Hisense 65U7HQ, oficiální televizor MS ve fotbale.

Víc o nové řadě televizorů Hisense U7HQ 

Tím nejlepším spojencem pro sledování fotbalových zápasů bude chytrý televizor z nové řady Hisense U7HQ. Pod elegantním zevnějškem totiž ukývá vyspělé technologie. Umělá inteligence i vrstva kvantových teček (Quantum Dot)  se postarají o přirozené barvy bez přesycení, správnou dynamiku obrazu a dokonalou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně i za bílého dne. A i při těch nejdynamičtějších akcích bude obraz naprosto plynulý díky 120Hz obnovovací frekvenci a technologii MEMC s vkládáním mezisnímku. 

Hisense 65U7HQ: oficiální televizor MS ve fotbale 2022

Televizor s HDR podporuje kinotechnologie Dolby Vision® i Dolby Atmos a používá přímé podsvícení s nezávislými stmívacími zónami. Má speciální sportovní režim a profesionální herní režim, takže o zábavu budete mít určitě dobře postaráno. Když si ji pořídíte do konce roku, dostanete k ní ještě zdarma i balíček služeb Antik TV. Můžete si vybrat ze dvou provedení: větší 65palcové verze Hisense 65U7HQ nebo o něco menší 55palcové Hisense 55U7HQ.

Fotbalová soutěž

[contact-form-7 id=“48515″ title=“Vyhrajte parádní fotbalový míč“]

Ceny do soutěže

1. – 3. cena: fotbalový míč Adidas, inspirovaný oficiálním míčem Mistrovství světa FIFA World Cup™ Qatar 2022. Navíc s něčím k zakousnutí a uhašení žízně. 

Hisense 65U7HQ: oficiální televizor MS ve fotbale 2022

Související články