FACESTARŽivotní stylSkyShowtime vstupuje na český trh celoživotně s poloviční cenou

SkyShowtime vstupuje na český trh celoživotně s poloviční cenou

Prémiová streamovací služba SkyShowtime dnes slaví své spuštění v Albánii, Česku, Maďarsku, Kosovu, Severní Makedonii, Polsku, Rumunsku a na Slovensku a všem novým zákazníkům nabízí celoživotní předplatné za poloviční cenu. 

Pouze po omezenou dobu získají noví zákazníci, kteří se zaregistrují přes webové stránky skyshowtime.com, 50% slevu ze standardní ceny měsíčního předplatného – celoživotně. 

Zákazníci v Albánii, Kosovu, Severní Makedonii a na Slovensku tak za předplatné v rámci této nabídky zaplatí pouhých 2,99 EUR měsíčně namísto 5,99 EUR měsíčně. Za tento poplatek získají přístup k obsahu světové úrovně, včetně premiérových hollywoodských filmů a nových exkluzivních seriálů z produkce největších světových studií – vše streamované na jedné platformě. Rumunští zákazníci zaplatí pouze 1,99 EUR měsíčně namísto 3,99 EUR měsíčně.

foto archiv SkyShowtime

V Česku bude cena měsíčního předplatného 89 CZK namísto 179 CZK měsíčně. V Maďarsku bude cena měsíčního předplatného činit 999 HUF namísto 1999 HUF a v Polsku zákazníci zaplatí jen 12,49 PL měsíčně namísto 24,99 PLN.

Monty Sarhan, CEO SkyShowtime, řekl: „SkyShowtime přináší prémiový obsah za úžasnou cenu a svým zákazníkům tak poskytuje jednu z nejkvalitnějších služeb v oblasti zábavy. Jsme nadšeni, že jako další skvělá streamovací služba v Evropě, můžeme našim zákazníkům v Albánii, Česku, Maďarsku, Kosovu, Severní Makedonii, Polsku, Rumunsku a na Slovensku nabídnout ještě více kvality v podobě speciální, časově omezené, nabídky celoživotní poloviční ceny.“

Od spuštění služby bude mít místní publikum přístup k těmto titulům: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman a Top Gun: Maverick.

Kromě toho budou mít předplatitelé přístup k rozmanitému výběru seriálů , včetně: 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, 21. řady Law & Order, Let The Right One In, 1. a 2. řady Mayor of Kingstown, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy a Yellowstone. 

Mezi velké filmové a seriálové novinky, které SkyShowtime uvede v nadcházejících měsících, patří i tyto nejočekávanější tituly: A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (řada 1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone a The Great Game.

Kromě toho, že je SkyShowtime spotřebitelům k dispozici přímo prostřednictvím webových stránek: www.skyshowtime.com a aplikace SkyShowtime na zařízeních s operačním systémem Apple iOS, tvOS, Android nebo Android TV, Google Chromecast a LG TV, dnes také oznámila partnerství se společností Samsung. Od 14. února tak budou moci zákazníci na všech trzích sledovat SkyShowtime na vybraných televizorech Samsung Smart*.

SkyShowtime nabízí nové prémiové seriály, obsah pro děti a rodinu a výběr ikonických kultovních titulů z knihoven Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock.

Natrvalo, ale…

Nabídka „celoživotní poloviční ceny“ od SkyShowtime je dostupná pouze po omezenou dobu a podléhá smluvním podmínkám

Související články