FACESTARŽivotní stylSkládání prádla: 5 super triků, které vám usnadní práci

Skládání prádla: 5 super triků, které vám usnadní práci

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(Milé ženy, dáte mi jistě zapravdu, že žehlení je jednou z nejméně oblíbených domácích prací. Málokdo rád stojí shrbený u prkna a pečlivě přejíždí každičký záhyb. Proč se trápit, když to často jde i bez této otravné činnosti? Naučte se správně skládat prádlo a uvidíte, že to půjde snadno.

1. Zastrčte ponožky do sebe!

Neustále přehrabování se v šuplíku a ne a ne najít ten správný pár? Je na čase začít skládat ponožky chytře a efektivně – stačí je zastrčit do sebe. Škoda jen, že neexistuje trik „jak najít chybějící ponožku do páru“.

2. Zatočte s tričkem!

Tento trik vyžaduje trochu geometrie. Stačí se naučit jednoduchý manévr a vaše trička budou vypadat perfektně složené, jako tomu bylo v obchodě. Chcete to trošku tréninku, ale výsledek bude báječný.

3. Žádné mačkání svetru

Konec módního zločinu; už žádné mačkání a vytahování svetrů. Jednoduše ho „složte“ na ramínko a pověste, zabráníte zničení vašeho nového svetru.

4. Časopis jako váš pomocník

Dobrý časopis nemusí být jenom zábava u kávy, ale příště až si dočtete váš „Vogue“ použijte ho na skládání košilí. Jeho ostré hrany a praktická velikost pomohou, že vaše košile bude naprosto přesně rovnoměrně složena.

5. Podle barev poznáš přítele

Přehrabujete se v šatníku a nevíte co na sebe a ty šaty z minule nemůžete najít. Zkuste si vytvořit ve svém šatníku řád – seřaďte věci podle barev. Příště až půjdete hledat večerní „róbu“ budete se orientovat lehce – podle barev.).).).

Související články