FACESTARBydleníRobotický vysavač: bez řečí uklízí sám, vy můžete relaxovat

Robotický vysavač: bez řečí uklízí sám, vy můžete relaxovat

Robotické vysavače v těchto dnech zažívají neuvěřitelný úspěch. Mít uklizeno je snem snad každé hospodyně a navíc bez práce. Úspora času a námahy představují jen zlomek výhod, které robotický vysavač nabízí.

Většina z nás má spoustu pomocníků jako jsou kuchyňské roboty, mikrovlnné trouby či myčky nádobí. Díky moderním přístrojům ušetříte čas a námahu a můžete se tak věnovat užitečnějším věcem. V tom všem pomůže i robotický vysavač. Sám pozná, kdy už je místnost dokonale vysátá. Sběrné kartáče odstraní prach, který se nachází pod vysavačem, rotační kartáče zvládnou vymést nečistoty ze všech koutů.

Maximálně samostatný

Hlavní devízou je maximální samostatnost. Robota jednoduše zapnete, on se okamžitě aktivuje a začne s vysáváním, při kterém si mapuje plochu a kvalitně a precizně vysaje rozdílné typy povrchů koberce, dlažbu, plovoucí podlahy, lino, parkety atd.

Dostane se a vysaje hůře dostupná místa jako je prostor pod postelí, sedačkou či stolem. Dostane se všude, i do rohů. Specifikace jednotlivých robotických vysavačů se liší, některé nabízejí i mokré vysávaní, speciální PET sadu určenou pro domácí mazlíčky.

Robotické vysavače z řady Rowenta X-Plorer Serie 95 se svým výkonem dostávají na absolutní vrchol. Díky zvlášť silnému a tichému bezkartáčovému BLDC motoru se sacím výkonem až 12 000 Pa se z běžného úklidu stává profesionální služba. Potěší vás vyspělá technologie pro ultra přesnou navigaci, kdy pracuje kamera i laser zároveň, dále permanentní mapování a individuálním nastavení pro vytírání, včetně no-go zón.

Díky aplikaci pro Android i iOS, můžete úklid snadno naplánovat, přizpůsobit mapování, či úklid naplánovat na dobu, kdy se vám to nejvíce hodí. Navíc je aplikace kompatibilní s hlasovými asistenty: Alexou od Amazonu či Google Assistantem.

4 v 1 a je uklizeno

Hi-tech robotické vysavače X-Plorer Serie 95 jsou nově 4v1 pro váš úklid: oboustranné kartáče se postarají o rohy a okraje, tři prostřední kartáče (kartáč se štětinami a silikonem na zvířecí srst, silikonový kartáč k zachycení dlouhých vlasů, chlupatý kartáč na jemné částice) zajistí úklid na všech površích a naplní potřeby při vysávání, BLDC motor pečlivě vysaje i ty nejmenší drobečky a elektronický mop Smart Aqua Force umožní při vysávání rovnou vytírat.

Podlahu za vás i vytře

Díky elektrickému ovládání vytírání vysavač rozpozná koberec a automaticky zastaví průtok vody. Přímo v aplikaci můžete vybírat až ze čtyř režimů použití – Eco, Standard, High nebo nově Boost, funkci automatického intenzivního výkonu. Vysavač automaticky dokáže přizpůsobit úroveň výkonu pro hloubkový úklid běhounů a koberců. Snadno si poradí také se zaschlými nečistotami díky režimu Scrubbing mode, kdy robot imituje pohyby klasického mopu. Nově je možné nastavit v aplikaci úklid až pro 4 patra – nechte robota, aby se postaral o celou vaši domácnost.

Důkladný úklid robotický vysavač zvládne s vylepšenou technologií tichého chodu jen při 60 dB(A), při společných rodinných chvílích vás nebude nic rušit. X-Plorer Serie 95 se nabíjí v dokovací stanici díky Lithium-iontové baterii dokáže uklízet až 225 minut bez přerušení. 

Rowenta X-Plorer Serie 95 Total Care (RR7987) je optimální volbou pro všechny domácnosti s alergiky! Disponuje navíc speciálním protialergenním mopem a vysoce efektivním filtrem, který odstraní až 99,97 % prachových částic a alergenů! 

Rowenta X-Plorer Serie 95 Animal (RR7975) zachrání domácnost se zvířátky! S kompletní výbavou – vysoce efektivní kartáč Animal Turbo Brush a mop Animal Scrub – si poradí s veškerým zvířecím nepořádkem. Všechny majitele domácích mazlíčků zaručeně potěší i snadná výměna vysoce výkonného filtru. 

Podstatné mezi robotickými vysavači jsou především senzory, díky kterým robotický vysavač mapuje místnost a vyvaruje se například i pádu ze schodů díky senzorům nacházejícím se na spodní části robota. Robotický vysavač disponuje funkcí automatického dobíjení, jakmile se blíží vybití, robot zaparkuje do nabíjecí stanice a začne se sám dobíjet, tuto funkci dokončí i v případě dokončení určitého programu. Nemusíte se tedy opravdu o nic starat.

Sací výkon

U robotického vysavače není sací výkon natolik důležitý jako u klasického podlahového vysavače. Robot vede nečistoty přímo do své sběrné nádoby a z tohoto důvodu nepotřebuje disponovat tak vysokým sacím výkonem pro vedení nečistot dlouhou hadicí k sáčku jako klasický vysavač.

Související články