FACESTARSex a vztahyŘíkají muži o svém nádobíčku pravdu? 10 největších lží, které vypustí z...

Říkají muži o svém nádobíčku pravdu? 10 největších lží, které vypustí z úst

Že pánové o tomto tématu lžou, je stejně jisté, jako že ráno vyjde slunce. Ať už se tyto lži týkají velikosti, stavu nebo bitevních polí, na která jejich „malé já“ vstoupilo, mají vždy po ruce seznam nepravdivých tvrzení. Některá tajemství o svých údech si muži velmi dobře střeží.

1. „Je obrovský!“

Stejně odpovídají děti na otázky rodičů ohledně výsledků ve škole. Pánové vždy tvrdí, jejich penis je na lepší známku, než ve skutečnosti je. Jestliže vám nějaký chlápek tvrdí, že jeho úd je „obrovský“, „větší než vaše paže“ nebo „jako hroznýš královský“, nejspíš bude lehce nad průměrem.

Když vám řekne, že je „nadprůměrný“, znamená to, že nijak nevybočuje z průměru, a když řekne „průměrný“, bude opravdu maličký. Pokud otázku úplně smete ze stolu a neodpoví, může to znamenat, že je tak maličký, že ho nenajdete ani pod mikroskopem.

V případě, že se reklama nepodaří, je tu ještě jedna záchranná lež: „Tady je hrozná zima!“ Ta se vždycky hodí.

2. „Nikdy jsem si ho neměřil a vlastně mě to vůbec nezajímá.“

Větší lež, než že má váš nápadník obrovský penis, je snad už jen ta, že si ho nikdy neměřil. Ve škole se vždycky našla chvíle, kdy si chlapci vzali pravítko a nikdy nezapomněli výsledek měření. Muži často dělají hloupé, ale ve skutečnosti znají svou délku (a obvod) na milimetr přesně.

3. „Jsem jenom unavený.“

Muži nejsou nikdy, opravdu nikdy tak unavení, aby nemohli mít sex. Nikdy. Můžou mít za sebou osmnáctihodinovou pracovní dobu a půlmaraton, ale věřte tomu, že vždycky budou mít dost energie na sex. Jestliže se nedaří ženu uspokojit, může to znamenat problém i ve fyzické oblasti, ale většinou to má co do činění s psychickým blokem a obavami ze selhání.

4. „To se mi stalo při holení.“

Ne vždy to musí být vidět, ale když se muž snaží, aby v místnosti byla co největší tma, možná skrývá problém. A když už si všimnete, že s jeho údem něco není v pořádku, pokusí se vymluvit na holicí strojek. Ve skutečnosti na posledním večírku něco ošklivého chytil a nechce, abyste to věděla.

5. „Vidělo ho už mnoho, mnoho žen.“

Většina mladíků pod 20 let tvrdí, že spala s polovinou dívek ve městě, ale fakt, že kondomy nikdy nebyly nedostatkovým zbožím, je více než výmluvný. Muži se často před svými kamarády vytahují, a to především ti mladší. Chtějí totiž vypadat zkušenější než jsou. Takové řeči pak ale můžou být kontraproduktivní, když si chtějí vybrat partnerku. Žena se nechce za chvíli stát použitou hračkou.

6. „Viděla ho jen jedna žena.“

Když přijde na to, vybrat si dlouhodobou partnerku, muži často chtějí, aby vypadali, že mají zkrátka „přirozený talent“. Ve skutečnosti však většina mužů neodolá a strčí své nádobíčko všude, kde je dovoleno.

7. „Nikdy jsem si ho nefotil.“

Sexting se v poslední době šíří jako epidemie a do potíží se kvůli němu dostávají i známé osobnosti. Ať už potřebují materiál k výměně za fotografie poprsí, ilustrační obrázek k nočnímu hovoru po telefonu, a nebo prostě potřebují dokázat, že existuje, všichni muži už si fotku svého přirození pořídili. Jediná otázka zní, kde a u koho ty obrázky jsou.

8. „Jsem přirozeně hladký.“

Někdy se pánové možná trošku stydí a nechtějí přiznat, že si ohanbí upravují. V dnešní době však rozhodně není za co se stydět, neupravené ochlupení zkrátka není v módě. Pokud vašemu objektu zájmu není 13 let, určitě nebude tam dole „přirozeně hladký“.

9. „Nikdy jsem si s ním v práci nehrál.“

Stres, nuda, pěkně žhavá fotografie, která přišla e-mailem. Důvodů, proč si pánové potřebují na chvilku „odskočit“ může být více. Dělá to každý

od nováčka po generálního ředitele. Když uvidíte některého kolegu vypadat velmi relaxovaně, když vychází z toalety, rozhodně mu nepodávejte ruku.

10. „Ještě nikdy žádnou ženu nezklamal.“

Opravdu? Vážně? Už vám tvrdil, že se to u nich v rodině dědí z generace na generaci? Žádný muž na světě není dokonalý, ani George Clooney ne. Možná by stálo za to nenechat ho lhát a trošku mu pomoci – sdělit mu, co se vám nejvíc líbí a jak na to, aby lhát nemusel.

Související články