FACESTARSex a vztahyRanní sex: 7 důvodů proč je lepší, než ten večerní!

Ranní sex: 7 důvodů proč je lepší, než ten večerní!

Podle kanadské sexuoložky Dr. Jess se během ranního sexu vyplavují endorfiny a testosteron, díky kterým začnete den s dobrou náladou, vědci navíc přidávají dalších šest důvodů, proč je ranní sex ten nejlepší sex.

Podle kanadské sexuoložky Dr. Jess se během ranního sexu vyplavují endorfiny a testosteron, díky kterým začnete den s dobrou náladou, vědci navíc přidávají dalších šest důvodů, proč je ranní sex ten nejlepší sex.

1. Naladí vás na pozitivní notu.

Ranní sex je skvělý způsob, jak vstát pravou nohou. Vy možná můžete být unavená a bez nálady na jakékoliv hrátky, jak ale říká vztahová koučka Laurel House, váš muž se přirozeně probudí vzrušený. Nechte ho, ať si vás vezme zezadu, ovine kolem vás paže a rozproudí váš den.

2. Udělá vás hezčí.

Opravdu. Nebudete odměněna jen orgasmem, ale také lesklými vlasy a kůží, a to díky DHEA a přirozené sexuální záři v důsledku podpoření krevního oběhu, vysvětluje Dr. Jess.

3. Udrží vás zdravou.

Kašlání a kýchání v hromadné dopravě se vás už nebude týkat. Sex posiluje imunitu v důsledku zvýšení hladiny imunoglobulinu-A. 

Tip jak si užít ranní sex! Zastihněte ho nepřipraveného. Vemte iniciativu do svých rukou a ty jeho znehybněte. Malou lest v podobě spoutání vám, po tom co se na něj vrhnete, jistě rád odpustí!

4. Nebudete rozptýlená.

Vzhledem k tomu, že vaše mysl byla několik posledních hodin osvobozená od myšlenek na sociální média, kancelářskou politiku a seznamu úkolů, budete sama sebou, ve svém těle, soustředit se jen na danou chvíli, tvrdí Katrina „Raisong“ Messenger. To vám pomůže uvolnit se a popustit svou smyslnou stránku.

5. Restartuje vaše tělo.

Vaše tělo prochází několikrát během spánku cyklem vzrušení. Pokud jste se tedy probudila během některého z těchto cyklů, vaše tělo už zahájilo předehru, doplňuje Messenger.

6. Máte šanci prožít svůj sen.

Možná jste během noci snila o sexu. Proč se bránit tomu na něj navázat i ve skutečném životě. Probuzení ze sexy snění vás jistě naladí na tu správnou notu.

7. Váš partner je nejvíce vzrušený.

Muži mají více hormonálních cyklů a ty se během dne mění, říká Messenger. Nejvyšší hladina testosteronu bývá u mužů v ranních hodinách. Spolu s tím, že je dobře odpočatý a uvolněný, vede testosteron k opravdu horkému budíčku.

Související články