FACESTARBydleníPusťte páru domů do skříně, umí věci, o kterých se vám nesnilo!

Pusťte páru domů do skříně, umí věci, o kterých se vám nesnilo!

Pára je lepší než voda je totiž velmi ceněna pro své účinné čisticí schopnosti, jako je například dezinfekce prádla. Horká pára dokáže čistit, odmašťovat a dezinfikovat lépe než mnohé chemické přípravky. V létě je ideálním pomocníkem zpravidla sluníčko. Už naše babičky to dobře věděly a své prádlo sluncem bělily, a to nejen z estetických důvodů. Ultrafialové záření, které sluneční světlo obsahuje, má přirozeně dezinfekční účinky. Proto bychom měli čas od času vyndat peřiny na sluníčko i my. Co ale dělat, když tuto možnost nemáme?

Připravte se přichází na řadu samožehlící skříň Tefal Care For You, která z prádla odstraní veškeré nerovnosti, ale zároveň silou páry provede i dokonalou dezinfekci, a navíc eliminuje nepříjemné pachy! 

Dezinfekce zavazadel po cestování

Přijeli jste právě z delší cesty, pobývali jste mimo domov nebo se vaše děti právě vrátily od babičky? A teď si lámete hlavu s tím, co s kufry a taškami, které při přepravě ledacos zažily… Není nic snadnějšího než zavazadlo vložit do Tefal Care For You a zapnout program Pára, během několika minut bude váš kufr opět hygienicky čistý a vy ho můžete uklidit zpět do šatníku. 

Bez rizika sražení nebo spálení, dokonalé na jemné prádlo, které by se v sušičce poškodilo.

Šaty a obleky po svatbě či plesové sezóně

Po každé plesové radosti či jiné společenské akci je třeba postarat se o krásné šaty a obleky, v kterých jste protančili večer na parketě. Cesty do čistírny a z čistírny si nyní můžete ušetřit díky žehlící skříni, za pár minut máte vše připravené na další sezónu. Skříň si poradí se všemi možnými běžnými druhy tkanin včetně polyesteru, bavlny, hedvábí, viskózy a džínoviny. 

Satén, vlněný svetr či kabát, krajkové šaty – můžete mu svěřit i ty nejcitlivější materiály.

Látkové i plyšové hračky

Dezinfekce dětských hraček nikdy nebyla jednodušší a šetrnější! S oblibou do nekonečna odhozená hračka z kočárku nebo milovaní umolousaní plyšáci, kteří nesmějí ani na minutu chybět během hry natož, aby se točili v bubnu pračky! Jakékoli plyšové či látkové hračky můžete s klidem v duši vložit do Tefal Care For You, rychle a nepozorovaně se o všechny miláčky postará, zatímco vaše děti budou spát. Stroji není potřeba nijak asistovat, celý proces je automatický a domácí pomocník se po skončení celého procesu sám vypne.

4 kolečka pro snadnou mobilitu a výsuvný design šetřící místo pro snadné skladování.

Neničte si boty v pračce!

Jistě víte, že i boty by se měly dezinfikovat, ale ruku na srdce, kdo nosí boty do čistírny? Když je vyperete v pračce, materiál ztrácí formu a ke všemu trvá opravdu dlouho, než dobře vyschnou. Tefal Care For You se o boty postará! Až 99,99 % bakterií a choroboplodných zárodků je pryč! Tefal Care For You lze také využít, jestliže se vrátíte z venku a tenisky máte mokré od deště nebo zpocené po sportu, již za několik minut boty vysuší a vy je můžete okamžitě znovu použít.

Tefal Care For You během pouhých 10 minut srovná vaše oděvy do pozoru. Jednoduše pověste až 4 kusy oblečení na ramínka do parní skříně, na spodní část oděvů připevněte závaží, skříň zavřete a spusťte program. 

Pelíšky domácích mazlíčků

Vaši domácí mazlíčci si zaslouží mít své pelíšky voňavé a čisté a vy si zasloužíte klidné spaní beze strachu z choroboplodných zárodků, které mohou být přenášeny v srsti vašich čtyřnohých přátel. I v tomto případě vám pomůže Tefal Care For You! 

Související články