FACESTARAutotestProgram Re:Style - od převodovky po módní kolekci

Program Re:Style – od převodovky po módní kolekci

Společnost Hyundai Motor Company navázala partnerství se značkou Reclothing Bank v rámci jejího úspěšného programu Re:Style. Ten byl prezentován v prestižním společenském centru Hyundai Motorstudio Beijing v komplexu 798 Art District.

Re:Style probíhal během pekingského týdne módy S/S Beijing Fashion Week 2020 a navázal na akci společnosti Hyundai, která se uskutečnila v září v rámci newyorského týdne módy. Re:Style upevnil image společnosti jako vedoucí lifestylové značky pro čínské fanoušky módy. Což na akci v Pekingu potvrdily stovky účastníků z řad módní elity a lifestylových médií.

Re:Style upevnil image společnosti jako vedoucí lifestylové značky pro čínské fanoušky módy
zdroj: Hyundai

Recyklace automobilového odpadu

Re:Style představil v Pekingu sedm společných módních kolekcí, u nichž nalezl uplatnění, v podobě jedinečných stylistických prvků, recyklovaný odpad z automobilových sedadel, dodaný společností Hyundai Transys, dceřiné společnosti koncernu Hyundai Motor Group. Ta vyrábí důležité automobilové komponenty, mezi něž patří převodovky, nápravy a sedadla. Cílem spolupráce bylo zábavným a nenuceným způsobem ukázat kreativitu designérů se zaměřením na ekologii a trvalou udržitelnost.

ekologický model KONA EV
zdroj: Hyundai

Recyklovaný materiál z automobilových sedadel posloužil k výrobě přívěsků na batohy a odnímatelných vest ve sportovním, ale jednoduchém stylu. Zástupce médií, kteří se akce zúčastnili, tato kolekce velmi oslovila. Ve svých komentářích oceňovali hravý přístup, podporující aktivní a ve stejné míře i trvale udržitelný životní styl.

Hyundai Kona Electic – zcela nové elektrické SUV

Hyundai odhalil během akce také ekologický model KONA EV. V souladu s motivem akce Re:Style byly jak plachta přes vozidlo, tak i oblečení produktových specialistů vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Hyundai Kona Electric - zcela nové elektrické SUV
zdroj: Hyundai

Související články