FACESTARTechnikaPro sledování filmů a pro zábavu: Přichází ultralevný Redmi Pad SE 11"...

Pro sledování filmů a pro zábavu: Přichází ultralevný Redmi Pad SE 11″ tablet  

Nejnovější přírůstek do portfolia tabletů značky Redmi je tablet Redmi Pad SE, který je určen pro mladé profesionály a studenty a spojuje v sobě vynikající ergonomii s vítěznou kombinací praktičnosti a estetiky, aby uspokojil potřeby pro práci i volný čas. Do 27. srpna ho navíc je možné zakoupit za zvýhodněnou zaváděcí cenu 3 999 Kč.

11″ displej je zážitek

Redmi Pad SE se může pochlubit působivým 11″ displejem s rozlišením FHD+. Díky poměru zobrazení 16:10 si na Redmi Padu SE vychutnáte širokou škálu formátů obsahu. Pozoruhodný kontrastní poměr 1500:1 nabízí výjimečnou úroveň detailů v nejtmavších i nejjasnějších aspektech jakéhokoli dění na obrazovce.

foto archiv Redmi Pad SE

Jas displeje 400 nitů zajišťuje spolehlivé zobrazení v interiéru i exteriéru, a to i za jasného slunečního světla. Kromě toho dokáže reprodukovat rozsáhlou škálu 16,7 milionu barev, které pokrývají širokou paletu barev v barevném spektru viditelném pro lidské oko, a oživit tak všechny druhy obsahu. Díky obnovovací frekvenci až 90 Hz2 poskytuje Redmi Pad SE plynulý vizuální požitek, který umocňuje zážitek ze zábavy zejména u akčních her, a zároveň dává uživatelům svobodu manuálního přepínání mezi 60 Hz nebo 90 Hz pro optimální energetickou účinnost.

Pastva pro oči i uši

Vylepšený režim čtení 3.0 s režimy Classic a Paper je navržen s ohledem na pohodlí a poskytuje věrné barevné možnosti pro čtení a zajišťuje optimální pohodlí. Kromě toho je Redmi Pad SE vybaven standardním LCD displejem s certifikací TÜV Rheinland Flicker Free, který využívá stejnosměrné stmívání pro účinnou eliminaci viditelného i neviditelného blikání v rozsahu 0 až 3000 Hz. Pro optimálnější zážitek ze sledování byl Redmi Pad SE zkonstruován se sníženým výstupem modrého světla, který pomáhá předcházet únavě očí a který splňuje normu TÜV Rheinland Low Blue Light. Pokud jde o zvuk, Redmi Pad SE je vybaven technologií Dolby Atmos® a Hi-Res Audio využívající čtveřici reproduktorů, které nabízejí vynikající kvalitu zvuku a přinášejí zážitek jako v kině.

foto archiv Redmi Pad SE

Výkonný celý den

Redmi Pad SE má elegantní design z hliníkové slitiny, je odolný, přenosný a váží pouhých 478 g.3 Jeho design se podobá populární řadě Redmi Note 12 a je k dispozici ve dvou módních barvách: šedé Graphite Gray a zelené Mint Green.4

Víceúlohový režim a režim rychlého rozdělení obrazovky v jediném kroku vám umožní pohodlně a efektivně plnit každodenní úkoly. foto archiv Redmi Pad SE

1 Velikost displeje Redmi Pad SE je při měření úhlopříčky přibližně 11 palců. Zobrazitelná plocha je menší kvůli zakřiveným rohům. Rozměry jednotlivých produktů se mohou lišit.

2 Obnovovací frekvence se na Redmi Padu SE automaticky nastaví na 30/48/50/60/90 Hz v závislosti na aktuální situaci. Uživatelé mohou obnovovací frekvenci nastavit také ručně na 60/90 Hz. Obnovovací frekvenci lze nastavit až na 90 Hz pouze u podporovaných aplikací a her, včetně Domovské obrazovky, Galerie, Hodin, Mi Video Playeru, Nastavení, Mi Browseru, Kalkulačky, Správce souborů, Záznamníku, Témat, YouTube, Messengeru, Telegramu, YouTube Kids, WhatsApp, Brave, Ibispaintx a WhatsApp Business.

3 Skutečné rozměry jednotlivých produktů se mohou lišit. Všechny specifikace jsou závislé na skutečném výrobku.

4 Dostupnost barev se může na jednotlivých trzích lišit.

5 Dostupné konfigurace se mohou v různých regionech lišit. Dostupné úložiště a paměť RAM jsou menší než celková paměť z důvodu uložení operačního systému a softwaru předinstalovaného v zařízení.

6 Data vychází z testování v interních laboratořích Xiaomi, skutečné výsledky se mohou lišit.7 Vlastnosti a funkce se mohou v jednotlivých regionech lišit.

Cena a dostupnost

Redmi Pad SE je od 15. do 27. srpna, nebo do vyprodání zásob, k dispozici ve variantě 4GB+128GB za zvýhodněnou zaváděcí cenu 3 999 Kč na www.xiaomicesko.cz a u všech oficiálních partnerů. Poté bude ke koupi za doporučenou maloobchodní cenu 4 499 Kč.

Související články