FACESTARBydleníPřipravte se včas a zařiďte si dokonalé Vánoce u vás doma i...

Připravte se včas a zařiďte si dokonalé Vánoce u vás doma i na zahradě

Sváteční období je již za dveřmi, a proto nastal čas zajistit si výzdobu pro domácnost a zahradu. Zavítejte do Hornbachu již dnes, kde jsou pro vás otevřena tradiční vánoční centra s komplexní nabídkou všeho, co pro toto kouzelné období potřebujete. 

Každoročně očekávaná vánoční centra se širokým sortimentem sezónního zboží se otevírají již 20. října v prodejnách Hornbach po celé České republice a zákazníci se mohou těšit na příjemnou a srdečnou atmosféru, která vystihuje ducha tohoto období.

foto archiv Hornbach

„Těšíme se, že můžeme opět přivítat zákazníky v našich vánočních centrech,“ říká Tadeáš Tenkl, odborník na dekorace v projektových marketech Hornbach. „Naším cílem je zpříjemnit jim sváteční období tak, aby bylo co nejméně stresující a příjemné. Ať už jste rodina s dětmi nebo chlupatými kamarády, zveme všechny, aby přišli a prozkoumali okouzlující svět Vánoc v Hornbachu.“ 

foto archiv Hornbach

Vánoční centra Hornbachu se stala synonymem pravé podstaty sváteční atmosféry a pro zákazníky jsou místem, které je naplní radostí a kouzlem tohoto období. Nabízejí široký sortiment vánočních ozdob, světýlek, Betlémů, věnců, vánočních vesniček a dalších výrobků, které vyhovují každému stylu a rozpočtu.

foto archiv Hornbach

Kromě dekorací najdou zákazníci v Hornbachu také širokou nabídku umělých vánočních stromků, které budou v polovině listopadu doplněny také o tradiční živé vánoční stromky NORDMANN Gold®, které jsou zárukou kvality. 

foto archiv Hornbach

Zákazníci se zároveň mohou inspirovat nejnovějšími trendy ve vánoční výzdobě. V široké nabídce nebudou chybět stylové ozdoby v módních barvách nebo doplňky v přírodním duchu, které podtrhnou kouzelný nádech zimního období. Vánoční centra otevírají všechny prodejny Hornbach: v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni, Olomouci a Ostravě.

foto archiv Hornbach

Související články