FACESTARŽivotní styl(Ukončeno) Praha má dva ráje pro muže! Místo, kde je styl, pohoda...

(Ukončeno) Praha má dva ráje pro muže! Místo, kde je styl, pohoda a sklenka whisky!

Pravidelná návštěva holiče už nemusí být pro muže jen nudná povinnost! Alespoň to platí v případě, pokud se rozhodnou navštívit jedno ze dvou unikátních pánských holičství.

Dokonalý sestřih vlasů a upravené vousy dnes už neodmyslitelně patří k dokonalé vizitce moderního muže. Starat se o to doma, ale zabere spoustu času a výsledek není nikdy jako od profesionálů. Proto také v Praze vzniklo hned dvakrát klasická pánská holičství Barber’s wife – barbershop Praha, které je čím dál módnější a mezi muži vyhledávanější.

and

Vandždy něco navíc

Nejde totiž o běžné holičství, ale místo klidu a stylu, kde je dokonce i něco dobrého k pití. Při úpravě frizúry podle nejmódnějších trendů se zde totiž podává velký výběr whisky, rumu nebo piva. Geniální je navíc i místo, kde se holičství nacházejí. Pokud muži zatouží po vytouženém odpočinku, mohou se vyhnout i jedné nepříjemné věci. A to nuceným nákupům se svými drahými polovičkami.

and

Jeden barbeshop se totiž nachází přímo v NC Metropole Zličín na Praha 5 a druhé v Centru Chodov. Záminka typu: Miláčku, nemůžu s tebou chodit po obchodech, musím k holiči. Tak získá úplně jiný rozměr. A ještě k tomu s příjemnými cenami. Pánský sestřih a hýčkání v mužském ráji stojí 690 Kč stejně tak jako holení, které je zde rituálem, do kterého se každý muž zamiluje. A milovat tyto podniky budete milé dámy i Vy. Která by totiž netoužila po spokojeném partnerovi s hladkou nebo dokonale upravenou tváří. Navíc takového, který si vás vždy dobrovolně odveze do nákupního centra, protože si bude chtít sám odpočinout v místě, které je určeno jen pro ně.

O Vánocich něco extra

Připravili jsme pro vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárkové vouchery na služby v salonech Barber’s wife v Praze. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázký a být ve správném pořadí. Ve hře jsou celkem 4 vouchery.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články