FACESTARCestováníPoznejte krásu Vietnamské přírody - ty nejkrásnější místa z Vietnamu!

Poznejte krásu Vietnamské přírody – ty nejkrásnější místa z Vietnamu!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. Devadesátimilionový Vietnam je země, kterou by měl každý milovník exotického cestování alespoň jednou za život navštívit. Tuto nádhernou zemi lze bez přehánění přirovnat k bájnému Fénixovi vstávajícímu z popela. ​​​Před čtyřiceti lety skončila krvavá válka, která ji zanechala zničenou a sraženou na kolena. Dnešní Vietnam je však vyhledávanou turistickou destinací pulzující životem, do které návštěvníci míří za objevováním historie, bohatého kulturního dědictví a také úžasných přírodních scenérií.

Devadesátimilionový Vietnam je země, kterou by měl každý milovník exotického cestování alespoň jednou za život navštívit. Tuto nádhernou zemi lze bez přehánění přirovnat k bájnému Fénixovi vstávajícímu z popela. ​​​Před čtyřiceti lety skončila krvavá válka, která ji zanechala zničenou a sraženou na kolena. Dnešní Vietnam je však vyhledávanou turistickou destinací pulzující životem, do které návštěvníci míří za objevováním historie, bohatého kulturního dědictví a také úžasných přírodních scenérií.

Rozmanitost vietnamské přírody

Je obtížné vybrat z vietnamské přírody část, kterou lze nazvat nejkrásnější. Své nesmírné kouzlo mají její hory, pobřeží s romantickými plážemi, delty mocných řek i tropické lesy. Není proto divu, že ve Vietnamu naleznete plnou třicítku národních parků včetně Phong Nha-Ke Bang, o jehož významu svědčí zařazení na seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

 and<.).).).

Související články