Potvrzeno: Streamovací služba Disney+ v Česku startuje již 14. června

Disney+

Společnost The Walt Disney Company oficiálně potvrdila datum spuštění své streamovací služby Disney+, která bude dostupná od 14. června 2022. Cena měsíčního předplatného bude 199 Kč, za rok pak uživatelé zaplatí 1990 Kč. Předplatitelé budou tak mít přístup k exkluzivnímu obsahu z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a Star.

Disney+ nabídne oblíbené příběhy, které zná celý svět, ale i exkluzivní originální obsah a tisíce epizod a filmů.

Boba Fett: Zákon podsvětí a Mandaloria

(L-R): Boba Fett (Temuera Morrison) and Fennec Shand (Ming-Na Wen) in Lucasfilm’s THE BOOK OF BOBA FETT, exclusively on Disney+. © 2021 Lucasfilm Ltd. & ™. All Rights Reserved.

Předplatitelé budou mít přístup k seriálům Boba Fett: Zákon podsvětí a Mandalorian od producenta a scénáristy Jona Favreaua. Také se dočkají seriálu Moon Knight od studia Marvel s Oscarem Isaacem v hlavní roli. Ten se představí jako Steve Grant, bojácný prodavač v obchodě s muzejními suvenýry, trpící výpadky paměti a vzpomínkami na jiný, cizí život. Shlédnout budou moci také film Shang-Chi a legenda o deseti prstenech nominovaný na Oscara, kde hlavní role ztvárnili Simu Liu a Awkwafina.

Moon Knight

Chybět nebude ani další nominovaný film na Oscara – Luca ze studia Disney a Pixar.

Luca

Luca

Dále filmy, které byly letos oceněné Oscarem – Encanto z produkce Walt Disney Animation Studios, který vypráví příběh o jedinečné rodině Madrigalových, či Cruella s Emmou Stone.

Encanto

Encanto © 2021 Disney. All Rights Reserved.

Cruella

Emma Stone as Cruella in Disney’s live-action CRUELLA. Photo by Laurie Sparham. © 2021 Disney Enterprises Inc. All Rights Reserved.

Předplatitelé Disney+ najdou v nabídce také akční komedii Free Guy s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli, též nominovanou letos na Oscara, seriály Simpsonovi nebo Chirurgové. Těšit se mohou i na seriál National Geographic Svět očima Jeffa Goldbluma, kde nás Jeff vezme na zábavnou, důvtipnou a hravou jízdu. V každém díle tahá za nitku zdánlivě známého tématu, aby odhalil svět překvapivých souvislostí a fascinujících tajemství, vědy a historie.

Free Guy

Free Guy

Disney+ nabídne vysokou kvalitu obrazu a možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů, možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavit dětský profil, který má snadno ovladatelné rozhraní vhodné pro děti s přístupem k obsahu přiměřenému k jejich věku.

National Geographic

Jeff Goldblum in front of giant sneaker sculpture at the Adidas research lab in Portland, Oregon. (National Geographic/Sam Jackson)

Disney+

Disney+ je streamovací služba společnosti The Walt Disney Company. Nabízí filmy a pořady z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale také například veleúspěšné Simpsonovi a další. Ve vybraných zemích nabízí také produkci přidružené značky Star. Streamovací služba je součástí segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Služba nabízí stále rostoucí sbírku exkluzivních pořadů, včetně celovečerních filmů, dokumentů, hraných a animovaných seriálů či krátkých filmů.

Díky dlouholeté historii společnosti Disney a její bohaté filmografii bude na Disney+ k dispozici jak filmová a televizní klasika, tak zbrusu nové filmy a pořady z dílny The Walt Disney Studios. Prostřednictvím Star nabídne Disney+ nejnovější obsah ze studií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a další.