FACESTARAutotestPokrok vpřed: Hyundai vstupuje do třetí fáze kampaně

Pokrok vpřed: Hyundai vstupuje do třetí fáze kampaně

Značka Hyundai na českém trhu zahajuje třetí a poslední fázi své komunikační kampaně „Progress“ (Pokrok). Tentokrát prostřednictvím několika příběhů zdůrazňuje vedoucí postavení značky Hyundai v oblasti elektrifikace a také ukazuje, jak výrobce automobilů realizuje svou sebevědomou vizi budoucnosti, a mění se tak v poskytovatele chytrých řešení pro mobilitu.

Příběh kampaně „Progress“ s motivem „Nechte Hyundai pohánět váš svět“ vykresluje značku Hyundai jako lídra, posouvajícího automobilový průmysl vpřed v oblastech elektromobility a vývoje služeb pro mobilitu budoucnosti. To dokumentuje i vítězství modelu IONIQ 5 v anketě Světové auto roku, projekty zaměřené na městskou leteckou mobilitu či úzká spolupráce se sesterskou společností Boston Dynamics.

archiv Hyundai

Kampaň „Progress“ ukazuje veřejnosti, jak vlastnictví kompletního hodnotového řetězce umožní značce Hyundai poskytovat čistou, propojenou a svobodnou mobilitu. Zaměřuje se na tři pilíře, na nichž Hyundai realizuje svou vizi pokroku dostupného pro všechny – elektrifikaci, technologie a inovace a trvalou udržitelnost. Společně dohromady pilíře demonstrují vedoucí postavení značky ve vývoji elektrického pohonu, vyspělých řešení pro mobilitu budoucnosti, nebo technologií se zaměřením na cirkulární ekonomiku a ochranu životního prostředí.

Příběh kampaně „Progress“ navazuje na úspěšné předchozí díly s tituly „Kráčíme vpřed“,
odkazující na historii a progresivního ducha společnosti Hyundai, a „Vybočte z řady“, propagující její zaměření na prodej elektrifikovaných SUV v Evropě.

Současným i novým zákazníkům chceme ukázat, jaké know-how máme v oblastech elektrifikace, budoucích technologií nebo odpovědného přístupu k životnímu prostředí – jakým způsobem vyvíjíme a nabízíme perspektivní, inteligentní a trvale udržitelná řešení nejen v oblasti mobility. Jde o způsob, jak si upevnit pozici důvěryhodné značky a dále vytvářet ještě silnější spojení s našimi zákazníky,“ uvedl marketingový manažer Hyundai Motor Czech Jan Przyczko.

Související články