Pizza Ristorante Dr.Oetker. SOUTĚŽ o krásné ceny!

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dárkový balíček, který obsahuje kulaté dřevěné prkénko na krájení, plech na pizzu a kráječ na pizzu v celkové hodnotě přes 1 000 Kč.

Všimli jste si nových obalů oblíbené mražené pizzy Ristorante Dr.Oetker? Změnilo se i složení samotné pizzy nebo jde jen jiné obaly?

V obchodech se objevily mražené pizzy Ristorante Dr. Oetker v nových obalech. Na základě řady testů je pizza Ristorante Dr. Oetker evropskou jedničkou v sortimentu mražených pizz, má tedy mnoho zákazníků a ty zajímá, zda jde jen o jiný obal nebo jestli se změnil i samotný výrobek. Obrátili jsme se proto přímo na výrobce a na naše dotazy odpověděla Alice Vaňková. Přečtěte si TADY, jak to tedy doopravdy je, pak vyberte správné odpovědi na 3 soutěžní otázky. Najdete je právě v tomto článku.

Pizza soutěž

Ze správných odpovědí 3 výherci, kteří správně odpoví na 3 jednoduché soutěžní otázky, získají dárkový balíček, který obsahuje kulaté dřevěné prkénko na krájení, plech na pizzu a kráječ na pizzu v celkové hodnotě přes 1 000 Kč.


Informace o Ristorante a také o dalších pizzách, které najdete pod značkou Dr. Oetker, objevíte na stránkách: www.oetker.cz/pribeh-pizzy