FACESTARŽivotní stylPhilips nabízí na 30 dní zdarma televizi s Ambilightem i soundbar

Philips nabízí na 30 dní zdarma televizi s Ambilightem i soundbar

Philips TV & Sound umožní zákazníkům si zdarma ve svých domovech vyzkoušet televizor s technologií Ambilight či jakýkoliv soundbar Philips. Ambilight osvětluje pomocí barevných LED diod prostor za televizorem, opticky tak rozšiřuje obraz na okolní stěny a snižuje únavu očí.

Tato speciální akce trvá od 1. února do 31. března 2023 a platí pro všechny modelové řady s Ambilightem. Zákazník si v některé z vybraných prodejen zakoupí televizor či soundbar a pokud s nimi nebude spokojený, může je do 30 dnů bezplatně vrátit. Stačí vyplnit dotazník na https://www.tv-audio-akce.cz/na_zkousku/ a zabalený výrobek vrátit buď přímo v prodejně, nebo v případě e-shopu poslat kurýrem. Prodejce vám poté vrátí peníze.

Kdo vyzkoušel Ambilight, nechce již nic jiného

Jedná se o konkurenční výhodu značky Philips, kterou jiné televizory nemají. Jedním z nečastějších důvodů pro zakoupení televizoru značky Philips je právě Ambilight. Z průzkumu mezi současnými zákazníky Philips TV vyplývá, že téměř 80 % majitelů televize s Ambilightem by si jako další TV zase rádo koupilo tu s Ambilightem.
 
 
Protože pouhý popis technologie nebo vystavení modelu v prodejnách není pro potenciální zákazníky, kteří Ambilight zatím neznají, mnohdy dostatečně atraktivní, rozhodla se společnost Philips TV českým zákazníkům nabídnout možnost bezplatně si vyzkoušet televizor u sebe doma.
 
Více informací najdete na speciální stránce zde.
 
Pozor akce platí na těchto prodejnách a e-shopech:
 
Alza, Ambitv.cz, CZC, Datart, Dospiva, Eberry.cz, Electroworld, Exasoft, Expert elektro, Global Elektro, Kasa.cz, Mall, Oaza, Okay, Onlineshop.cz, Planeo elektro, TS Bohemia, VF Electric, Viki

Související články