FACESTARKulturaPetra Hřebíčková a Lenka Vlasáková: Tvůrci filmu Matka v trapu představují trailer

Petra Hřebíčková a Lenka Vlasáková: Tvůrci filmu Matka v trapu představují trailer

Nový český film Matka v trapu, který vznikl na motivy stejnojmenné knihy Uljany Donátové, vstoupí 22. února do kin. Skorokomedie ze života, pojednává o vztazích v rodině, lásce a přátelství. V hlavních rolích se můžete těšit na Petru Hřebíčkovou, Lenku Vlasákovou, Janu Švandovou, Jaroslava Plesla a řadu dalších oblíbených herců.

Sylvie má lásku, rodinu, manželství, dobrou práci. Je pracovitá, zodpovědná, všechno zvládá, a proto na ni ostatní spoléhají. Jenže najednou má pocit, že se jí život hroutí pod rukama a už to prostě nedává. Má chuť od všeho utéct, získat oddechový čas, aby promyslela, jak dát věci zase do pořádku. Film Matka v trapu, který příběh Sylvie vypráví, vstoupí do kin brzy, ale již nyní se můžete podívat na trailer.

foto archiv MATEO Production (Falcon)

Na celý trailer se můžete podívat zde.

Skorokomedie ze života

Film označují tvůrkyně jako skorokomedii ze života. „Naší ambicí bylo, aby si diváci a divačky po zhlédnutí filmu mohli říct: Tohle přece tak dobře znám. Něco podobného potkalo mě, moji kamarádku, našeho společného známého… Matka v trapu je skorokomedie. Proč? Protože život není jenom samá legrace, ale s láskou, přátelstvím a humorem je mnohem hezčí,“ uvádí společně autorka scénáře Uljana Donátová, režisérka Hana Hendrychová a producentky Svatka Peschková a Nela Schlaichertová.

foto archiv MATEO Production (Falcon)

Film vznikl na motivy stejnojmenné knihy Uljany Donátové. Hlavní role v něm hraje Petra Hřebíčková, Lenka Vlasáková, Jana Švandová a Jaroslav Plesl. V dalších rolích se představí Marek Němec, Bob Klepl, Martin Pechlát, Elizaveta Maximova, Valerie Vachková či Anastázie Chocholatá.

foto archiv MATEO Production (Falcon)

V kinech již od 22. února MATKA V TRAPU. Více informací najdete zde.

Související články