FACESTARBydleníOživí terasu a zahradu: Signify představilo nové produkty a funkce

Oživí terasu a zahradu: Signify představilo nové produkty a funkce

Signify světový lídr v oblasti osvětlení, představuje novou řadu produktů a funkcí chytrého osvětlení Philips Hue pro vytvoření dokonalé atmosféry venku i uvnitř domácnosti. Nová venkovní nástěnná a sloupková svítidla a nové efekty v aplikaci Philips Hue pomohou zdokonalit atmosféru při jakékoliv příležitosti, ať už se bavíte s přáteli na terase, nebo trávíte romantický večer na pohovce.

Rozzařte svou zahradu venkovním osvětlením

Nové nástěnné svítidlo Philips Hue Inara přináší dekorativní design žárovky Filament s viditelnými vlákny z interiéru nyní i do exteriéru. Černá lucerna ve vintage stylu obsahuje všechny chytré funkce Philips Hue. Stmívatelné teplé bílé světlo svítidla Inara dodá každé terase nebo verandě nádech elegance a intimní atmosféry.

Nové nástěnné svítidlo Philips Hue Lucca umožňuje díky širokému spektru bílého i barevného světla jednoduše přizpůsobit zahradu a balkón jakémukoliv stylu, od tradičního až po moderní.

Díky svému elegantnímu kulatému tvaru poskytuje Lucca široký rozptyl světla, které dokáže v noci příjemně oživit venkovní prostor.

Černé nástěnné svítidlo Philips Hue Resonate zdobí venkovní prostory svým minimalistickým designem a příjemným bílým i barevným světlem. Nástěnné svítidlo vrhá díky svému designu na okolní stěnu barevné trojúhelníky světla, které tak vytváří unikátní efekt. Pomocí svítidla Resonate můžete poutavě zvýraznit i architektonické prvky domu.

Venkovní nabídku dále rozšiřuje sloupkové svítidlo Philips Hue Calla z nerezové oceli, které je ideální například k nasvícení příjezdové cesty. Jeho bílé a barevné světlo vytváří příjemnou atmosféru a pomáhá při orientaci za tmy. S výškou něco málo přes 25 cm lze sloupek Calla snadno rozmístit po zahradě, zasunout mezi květiny nebo umístit mezi rostliny a stromy a vytvořit tak uhrančivou světelnou atmosféru.

Svítidlo Calla je vybaveno systémem nízkého napětí LowVolt, který lze snadno nastavit a rozšířit – svítidlo stačí jednoduše připojit pomocí přiloženého prodlužovacího kabelu ke stávající LowVolt instalaci Philips Hue.

Venkovní chytrá svítidla Philips Hue jsou vybavena všemi výhodami systému Philips Hue a jsou vyrobena tak, aby odolala jakýmkoli vlivům počasí. Svítidla jsou stmívatelná a lze je ovládat pomocí aplikace Philips Hue, dálkového ovladače, hlasem nebo pomocí venkovního pohybového čidla. Stačí připojit venkovní chytré osvětlení k Philips Hue Bridge a využít chytré automatizace – můžete například nastavit osvětlení tak, aby se zapnulo, když se blížíte k domovu, nebo jej zautomatizovat tak, aby napodobovalo vaši přítomnost, když jste pryč.

Nové efekty k vytvoření útulné atmosféry

Nové efekty budou do aplikace Philips Hue přidány v prvním čtvrtletí roku 2022. Prvními z nich jsou efekty Svíčka a Krb, které napodobují jemnou záři přirozeného světla svíček a krbu a vytvářejí tak ideální atmosféru pro romantickou večeři nebo pohodový večer na pohovce. Chcete-li získat ještě bohatší zážitek, použijte je společně se světelným páskem Philips Hue Play Gradient nebo stolní a stojací lampou Hue Gradient Signe.

Philips Hue nabízí nejpokročilejší a nejlépe přizpůsobitelné chytré osvětlení pro jakoukoliv část domácnosti, ať už v interiéru nebo v exteriéru. Neustále pokračujeme ve vývoji nových funkcí pro aplikaci Philips Hue, ať už se jedná o pohlcující světelný efekt pro celou místnost, nebo nové efekty Svíčka a Krb, které našim uživatelům pomáhají vytvořit mimořádnou atmosféru s pomocí jednotlivých svítidel,“ říká Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue ve společnosti Signify. 

Protože se Philips Hue neustále inovuje, nové generace svítidel mají oproti předchozím generacím vylepšené hardwarové možnosti. Efekty Svíčka a Krb využívají těchto vylepšení a fungují na všech svítidlech Philips Hue, která jsou kompatibilní se Zigbee i Bluetooth. Jakmile budou efekty dostupné v aplikaci Hue, zjistíte, zda je vaše svítidlo kompatibilní.

Další informace o Philips Hue najdete na adrese www.philips-hue.com.

 

Související články