FACESTARBydleníOsm super pomocníků, bez kterých se v kanceláři neobejdete. Našli jsme je

Osm super pomocníků, bez kterých se v kanceláři neobejdete. Našli jsme je

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(

Počítač, dokumenty, tužky, květiny co dalšího patří na pracovní stůl? Je čas začít zařizovat pracovní kout. Na co se zaměřit a jak pracoviště vyšperkovat k dokonalosti podívejte se.

Box se zásuvkami

Box má tři praktické přihrádky na kancelářské potřeby a dokumenty o velikosti A4. Přehlednost zajistí popisovací štítky, kterých je k dispozici celkem šest. Rozměry boxu jsou 32 x 24 x 20 cm. V nabídce je v šedé a růžové barvě.

Kancelářská skříň

Prostorově nenáročná a kompaktní skříň s vyklápěcí pracovní plochou. Dvoje dvířka schovávají tři vkládací police, které lze nastavit dle potřeby. Skříň má jištění proti převrhnutí a chrániče podlahy. Zadní stěna má otvor na kabel. Rozměry skříně jsou 79 x 119 x 43 cm. Součástí je montážní materiál a návod na sestavení. K dostání pouze v e-shopu.

Silikonové lepicí podložky jsou protiskluzové a drží drobné předměty. V balení jsou čtyři různé tvary a barvy. Podložky můžete čistit vodou aniž by ztrácely lepivost a opakovaně je přilepovat.

Super pomocník na psací stůl

Zajistěte si, abyste měli své pracovní pomůcky přehledně roztříděné a vždy po ruce. Kromě otevřených přihrádek má i jednu zásuvku. Organizér je z pevného kartonu o rozměrech 32 x 16,5 x 12 cm. V nabídce je v šedé a modré barvě.

Laminátor snadno zataví do fólie fotografie, obrázky, dokumenty i jiné prezentace. Laminování chrání před vlhkem, nečistotami a poškozením. Laminátor je extrémně plochý. K jeho funkcím patří volba mezi horkým a studeným laminováním a ochrana proti přehřátí. Je vhodný i k profesionální výrobě prezentačních podkladů.

Součástí balení je 15 fólií na horké laminování o rozměrech A4, A5 a velikosti vizitky.

Kovové poličky lze využít dekorativně i prakticky k postavení knížek, sešitů nebo odkládání kancelářských potřeb. Tvarovaná hrana zabraňuje sklouzávání předmětů. Rozměry jedné poličky jsou 35 x 2 x 5 cm. Součástí balení je montážní materiál a návod na sestavení. 

Bezesponková sešívačka umožňuje sešívání dokumentů bez sponek. Sešívačka je proto nenáročná na provoz a šetrná k životnímu prostředí. Pevně sešije až šest listů. V nabídce je v modré barvě.

Kouzelné fixy zaujmou malé i velké. Základní barvy lehce přemalujete barvami se speciálními efekty a vytvoříte tak zajímavé obrázky. Základních barev i barev se speciálními efekty je pět.

).).).

Související články