Oslavte dnes mezinárodní den kávy stylově a s chutí

foto archiv KRUPS

Káva se řadí na přední příčky v oblíbenosti mezi nápoji. Pro mnohé je doslova nutností, bez ranní kávy nejsou doslova schopni fungovat. Je symbolem ranního probouzení, udržování energie během dne a relaxace ve volném čase. K přípravě je zapotřebí vybrat dokonalý přístroj, který vám připraví právě takovou, jakou máte nejraději třeba právě dnes, kdy slavíme mezinárodní den kávy.

Potěší každý z vašich pěti smyslů a uspokojí ten šestý: Intuition. Kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši…

Na první pohled vás okouzlí moderní kompaktní vzhled designově čistě navrženého přístroje vyrobeného ve Francii a uzpůsobeného pohodlnému používání. Zcela mu vévodí nový barevný přehledný dotykový displej, na jaký jsme zvyklí třeba u chytrých telefonů, stvořený k jednoduchému intuitivnímu ovládání. Nechte se vést návodným menu, které si navíc můžete nastavit přesně tak, jak je to pro vás nejpohodlnější – listujte si v nabídce až patnácti lahodných nápojů, nebo si výběr káv srovnejte přehledně vedle sebe.

Dokonce máte možnost uložit si zde až sedm vlastních receptů v rámci dvou profilů, včetně vybraného barevného podsvícení, či spustit dvojité mletí kávy pro dva nápoje najednou. Příprava každého nápoje začíná správně namletou kávou – integrovaný mlýnek nabízí možnost nastavení pěti stupňů hrubosti mletí kávových zrn. Intenzitu chuti tak můžete přizpůsobit svým požadavkům.

Nechte se díky KRUPS INTUITION unášet na vlnách kávy připravené intuitivně, na míru, právě vám. A kdy jindy s dobrou kávou začít, než 1. října? (KRUPS)

Milovníci kávových nápojů připravovaných s mlékem budou nadšeni neuvěřitelně jednoduchým použitím přitom s dokonalými výsledky: jednoduše propojíte trubičku na mléko s blokem One Touch Cappuccino a druhý konec vložíte přímo do tetrapaku, nebo případně do zdobené nádobky na mléko, která je součástí vybraných modelů řady Intuition.

Inspirujte se na Mezinárodní den kávy a vyzkoušejte oblíbené kávové recepty KRUPS influencerek, nebo navštivte instagramový účet značky KRUPS @KRUPS_CZSK, kde probíhá soutěž k Mezinárodnímu dni kávy o nejlepší kávové recepty! Najdete na stránce pod hashtagem #KRUPSday.