FACESTARŽivotní stylNevěstám na míru: Trendy účesy, které zvládne i kamarádka

Nevěstám na míru: Trendy účesy, které zvládne i kamarádka

.<strong>Která z nás by nechtěla dokonalou svatbu! K tomu patří i perfektní vzhled a cesta k němu výběrem svatebních šatů teprve začíná. Následuje hledání nejkrásnějších bot, doplňků, kytice… A co ještě zaslouží veškerou péči a pozornost? No přece svatební účes. </strong><!–more–>

Vlasy jsou korunou krásy a u nevěsty to platí dvojnásob. Účes je to, co může vzhled doladit k naprosto špičkovému výsledku. I svatební účesy podléhají módě nevěříte?
<h3><strong>Den D</strong></h3>
Příprava na den D začíná obvykle více než půl roku předem. A to je také dostatečná doba na domácí revitalizaci unavených vlasů. Péče o ně musí nezbytně začínat už od kořínků – masáž hlavy, kterou dosáhnete vyživených a zdravě vyhlížejících vlasů si nyní můžete užít bez pomoci druhých rukou.  

and<img class="aligncenter size-large wp-image-38282" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2021/05/wedding-archway-backyard-happy-wedding-couple-outdoors-before-wedding-ceremony-1024×748.jpg" alt="" width="696" height="508">

A navíc během masáže vlasy zároveň vysušíte, což je další nezbytný krok pro lepší vzhled, zdraví a podporu růstu. Vysoušeč Rowenta Scalp Care Ultimate Experience (CV9240) totiž svým speciálním nástavcem poskytuje jemnou ale intenzivní masáž hlavy. Dvacet dva měkkých pohyblivých prstů podporuje mikrocirkulaci krve pro lepší okysličení pokožky hlavy. Je to báječná relaxační terapie, která posiluje vlasy a dodává jim navíc objem! 

and<img class="wp-image-38281 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2021/05/ROWENTA_ScalpCare_UE_CV9240_3-1024×743.jpg" alt="" width="696" height="505"> Nově narostlé vlasy budou zdravější už od kořínků. 
<h3><strong>Na vlnách</strong></h3>
Umyté a takto pečlivě vysušené vlasy jsou 100% připravené pro trendy styling. Pro svatební den se perfektně hodí něžné vlny. Jak jich ale docílit bez toho, že si poničíme intenzivní wellness přípravu? Kulma Rowenta Air Care Ultimate Experience (CF4310) je z nové generace luxusní řady, která se špičkově postará o oslňující vzhled vašich vlasů – díky nové technologii je při stylingu ochráníte.

and<img class="wp-image-38275 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2021/05/ROWENTA_AirCareCurler_UE_CF4310_2-1024×1024.jpg" alt="" width="696" height="696"> Kulma s pevným 90° zakřivením je navíc ergonomická, bolest v zápěstí a v ramenou při kulmování už nepocítíte.

Výsledné lokny jsou dokonalé a nevysušené. Pramen vlasů jednoduše ovinete kolem hlavně, pustíte na něj studený vzduch z kulmy, podržíte pár vteřin (záleží jakou vlnu požadujete) a pramen pustíte. Vlna se studeným vzduchem zchladí, nebude vysušená ale naopak zářivě lesklá a pružná! Zároveň je díky studenému vzduchu perfektně zafixovaná. Hlaveň kulmy má keramický povrch a iontový generátor, který odstraňuje statickou elektřinu, pro hladké a lesklé výsledky.

Kulma se zahřeje už za 30 vteřin a vybírat z nabídky teplot (130°–200°) můžete pohodlně na LCD displeji. Kulmovat si vlasy je možné ve dvou polohách – v horizontálním úhlu dosáhnete přirozeně vypadajících vln, zatímco v poloze vertikální vytvoříte doslova ohromující kadeře! A právě tvar kulmy umožňuje intuitivnější úpravu vlasů v zadní části hlavy – každý navlnění pramen bude vydařený.  

Funkce zapamatování poslední teploty navíc zajistí, že příště už teplotu nebudete muset nastavovat. Kulma s pevným 90° zakřivením je navíc ergonomická, bolest v zápěstí a v ramenou při kulmování už nepocítíte. Součástí balení je rukavice, aby nedošlo k popálení. <strong> </strong>
<h3><strong>Pan božský </strong></h3>
Tento den je také důležitým pro oba budoucí novomanžele. A proto i u mužů často nastává dilema, jak se co nejlépe na tento den připravit tak, aby jej každý s přehledem zvládl. Máte-li náročné požadavky na úpravu vousů anebo místo upravených vousů toužíte po hladké tváři…a také po hladkém těle, Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200) zvládne obojí.

and<img class="aligncenter wp-image-38278" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2021/05/Rowenta_Forever-Sharp-Ultimate_TN6200_2-1024×1024.jpg" alt="" width="451" height="451">

Extrémně ostrý a nepostradatelný zastřihovač, se kterým můžete tvarovat, zastřihávat či holit vousy jakékoli délky bez podráždění pokožky. Navíc díky samoostřící titanové čepeli nebudete muset břity měnit, snadno odpadá povinnost dokupování břitů nejméně na 15 let.

Hybridní zastřihovač Forever Sharp Ultimate disponuje třemi specializovanými nástavci na vousy – precizní holící strojek pro detailní lemování (0 mm), nástavec pro hladké oholení těla či krátké vousy a tradiční čepel pro středně dlouhé vousy. V balení je také sedm hřebenovitých nástavců pro délku vousů od 0,4 mm do 17 mm.

and<img class="aligncenter wp-image-38277" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2021/05/Rowenta_Forever-Sharp-Ultimate_TN6200_1–1024×1024.jpg" alt="" width="466" height="466">

Zastřihovač vydrží 120 minut bez dobíjení díky lithium-iontové baterii, což představuje asi dva měsíce běžného provozu a přibližně 26 kompletních zastřižení. Na jedno zastřižení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu dobijete za neuvěřitelné 4 minuty! Rychlost motoru je až 8 000 otáček za minutu – precizní výsledky jsou zaručeny jedním tahem! A na digitálním displeji kdykoli zjistíte stav baterie.

Použití je snadné a velmi komfortní, přesně padne do ruky a samozřejmě je omyvatelný vodou. Součástí je i pouzdro na uložení všech nástavců a dobíjecího kabelu. .

Související články