Nemají dráty a nebolí z nich záda aneb proč zkusit tyčový vysavač

foto archiv ROWENTA

Rychle a s co nejmenší námahou. S bezdrátovým tyčovým vysavačem by chtěl vysávat opravdu každý! Každý, kdo touží po dokonale, a zároveň rychle, uklizeném domově od podlahy po strop, a navíc si libuje v technologicky vyšperkovaných novinkách.

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA (RH9990) s ohebným kloubem znamená absolutní flexibilitu v úklidu! S ohebnou trubicí dosáhnete až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste namáhali záda a současně můžete vysávat i vytírat. Nástavec Aqua Head umožňuje dokonce vysávat a vytírat oběma směry a současně si při tom regulovat průtok vody.

Digital Force

S osvětlenou hubicí Deep Power LED Vision vám neuteče ani smítko prachu, protože si na všechen nepořádek můžete posvítit! Ať už na tvrdých podlahách, kobercích či běhounech. Důkladně vyčistíte větší prostory a také různé drobečky po všech strávnících, malých i velkých – hubice si snadno poradí s arašídy po oslavě nebo s kukuřičnými lupínky po pestré snídani. Technologicky vylepšený digitální motor Digital Force se sacím výkonem až 200 Air Wattů a přiložená výkonná zasouvací baterie (32,4 V) vám poskytnou až 1 hodinu a 10 minut opravdu efektivního úklidu!

Z vysávání s motorem Digital Force se snadno stává hloubkové čistění, jelikož má chytrý a velmi spolehlivý elektronický systém, který automaticky přizpůsobuje rychlost aerodynamických lopatek pro optimalizaci sání. 

Čtyři režimy výkonu

O výkonu a zbývajícím čase provozu budete mít přehled na kontrolním digitálním displeji – poskytuje vám navíc dokonalou rovnováhu pro optimalizaci vašeho úklidu. Bezdrátový vysavač disponuje čtyřmi režimy výkonu. Kromě tlačítka pro úsporný režim ECO a ECO+ také ještě funkcí Boost pro extra výkon a nově funkcí Surface pro vysávání nábytku. Díky širokému výběru ze síly sání vyhoví X-Force Flex 14.60 všem vašim potřebám – každodennímu úklidu všech povrchů, ale také likvidaci větších nečistot.

Vysavač je navíc vhodný také pro domácnosti s alergiky, zachytí totiž až 99,99 % prachových částic, včetně těch úplně nejmenších, a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch. Pokud potřebujete při úklidu krátkou pauzu, třeba na výměnu nástavců, stačí vysavač vypnout a nechat ve vertikální poloze, díky funkci Stop&Go zůstanou kartáč a trubice samostatně stát. Údržba je snadná, objemnou (0,9 l) nádobku na prach rychle vyprázdníte a snadno vyčistíte. Stejně tak cyklon a filtr jsou omyvatelné vodou.

Doporučená prodejní cena je od 15 999 CZK.

Součástí vysavače je široká nabídka příslušenství – vytírací hubice Aqua Head se dvěma mopy, mini kartáček Electro k odstranění hluboko usazených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, kartáč pro čištění pohovek, dva integrované jemné kartáče, flexibilní nástavec Mini Flex pro snadný úklid těžko dostupných míst, například v autě, a napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vysavače.