FACESTARŽivotní stylNákupy dárků jsou za vámi a jeden chybí? Máme řešení!

Nákupy dárků jsou za vámi a jeden chybí? Máme řešení!

Zapomněli jste na dárek pro některého ze svých blízkých? A vlastní iPhone? Tak to máme jednoduché řešení, které nadchne prémiovým dojmem a přitom nezruinuje vaši peněženku! Kvalitní kryt na telefon se přece hodí každému.

Obzvlášť, když ho snadno můžete prohlásit za módní doplněk a to dánské značky NJORD by ELEMENTS jednoznačně splňují. Kryty z lososí kůže, textilní varianty, velurové kryty i modely pyšnící se prémiovou kůži nabízí výrobce pro celou řadu chytrých telefonů iPhone 14. Pro starší modely a sluchátka AirPods má pak v portfoliu všechny varianty lososí kůže. Odolnost vůči pádu ze 2 m splňující armádní standard 810H nabízí všechny. A pokud si snad někdo z vašich známých nedávno koupil nové luxusní Apple Watch, tak nešlápnete vedle s lososími řemínky.

foto archiv NJORD by ELEMENTS

Milovníky přírody navíc určitě potěší, že lososí kůže, která je pro výrobu využita, pochází z průmyslového chovu ryb, kde se jedná o zbytkovou surovinu, která by byla jinak vyhozena. Ekologické jsou i zbývající varianty. Nové modely totiž staví na základním korpusu ze 100% recyklovaných plastů. Samozřejmostí je pak 100% recyklované prodejní balení. I díky tomu si výrobce zasloužil certifikaci Global Recycled Standard.

foto archiv NJORD by ELEMENTS

Perfektní dojem tak v uživateli zanechají velurové kryty Sustainable Suede, které nadchnou svou hebkostí, i ty z řady Sustainable Fabric pyšnící se povrchem z 98% recyklovaného re-use textilu a extrémní ohleduplností k životnímu prostředí. Milovníky klasiky pak nadchnou kryty řady Premium Genuine Leather zdobené pravou kůží. Naším favoritem je však stále avantgardní provedení Icelandic Salmon Leather z lososí kůže.

foto archiv NJORD by ELEMENTS

Ať se váš dárek líbí a i vy si z pod stromečku odnesete něco pěkného!

Související články