FACESTARŽivotní stylNa retro vlně: Detail, který z každého spotřebiče zjednoduší a urychlí práci v...

Na retro vlně: Detail, který z každého spotřebiče zjednoduší a urychlí práci v kuchyni

Nechte se unést inovovanou kolekcí malých spotřebičů Gorenje ve stylu 60.let minulého století, kterou si zamilujete. Je kombinací úžasného vintage designu a pokročilých technologií, s nimiž vaše kreativita v kuchyni naplno vynikne.

Retro kolekce ve vintage stylu nabízí novou generaci malých pomocníků Gorenje, s nimiž bude každodenní život jednodušší. K dostání jsou s vylepšeným ergonomickým designem pro pohodlnější manipulaci v barvě šampaň a černé s kovovými akcenty. Až budete mít svoji sbírku kuchyňských pomocníků ve vintage stylu kompletní, můžete ji završit i retro chladničkou.

archiv Gorenje

Retro robot

Kuchyňský robot Gorenje MMC1000RL s výkonem motoru 1000 W a sedmi rychlostmi v kuchyni milovníků vintage stylu prostě nesmí chybět. Je nejen krásný, ale i všestranný a postará se, že se všechno ušlehá, umíchá a uhněte k dokonalosti skoro samo.

Robot využívá planetární systém míchání, kdy se míchací zařízení otáčí kolem své osy, zatímco se mixovací hlava otáčí v opačném směru. Všechny složky se proto dokonale a rovnoměrně propojí a provzdušní, těsto bude měkké a vláčné, krém nadýchaný. Mixovací nádoba z nerezové oceli o objemu 4,5 l zvládne i velké množství surovin. Průhledné víko usnadňuje kontrolu, zabraňuje rozstříkávání obsahu a umožňuje plynule přidávat přísady. Spotřebič je dodáván s hákem na těsto, šlehací metlou, plochou metlou a flexi metlou.

archiv Gorenje

Retro blender

Stolní blender Gorenje B800RL nemůže chybět v žádné domácnosti, kde je vintage styl. Výkon motoru 800 W a čepel z kvalitní nerezové oceli si poradí s výrobou pyré, polévkových krémů. Vychutnat si můžete zdravé smoothies, ale troufne si i na oříšky nebo na ledové kostky, až budete chystat míchaný drink.

Skleněná nádoba o objemu 1,8 l s odměrkou pro přesné dávkování čarování v kuchyni značně ulehčí. Výkonný motor s 5 rychlostmi je nejen spolehlivý, ale také tichý. Gumové nožičky zase zajistí dokonalou stabilitu, ať se děje, co se děje. Prostor pro navinutí kabelu usnadňuje uskladnění.

Retro tyč mix

Tyčový mixér Gorenje HBX603RL v retro stylu s výkonem 600W a plynulou regulací otáček pracuje spolehlivě, úsporně a tiše. Díky bohatému příslušenství je univerzálním pomocníkem, se který se připraví hladké polévky, omáčky i pyré s hebkou strukturou úplně samy. Mixovací noha je z nerezové oceli a pohodlně se čistí. Součástí příslušenství je šlehací metla a nádoba o objemu 0,8 l s nerezovým sekáčkem a s odměrkou pro přesné dávkování.

Rychlovarná konvice

Jestliže si přejete pomocníka, který vám připraví šálek lahodné kávy nebo čaje, ale zároveň se z něj stane i módní doplněk do vaší kuchyně, pak je rychlovarná konvice Gorenje K15RL přesně pro vás. Objem nádoby je 1,7 litrů, takže můžete na čajový dýchánek pozvat i své známé a celou rodinu. Navíc, díky výkonu ohřevu 2200 W dojde voda k varu opravdu během chvilky. Abyste vždy přesně věděli, kolik vody se uvnitř nádoby nachází, má konvice praktický ukazatel hladiny hned pod rukojetí. Velkou výhodou je otočná základna 360°.

Ta se postará o to, že tento přístroj budou moci bez problému používat jak praváci, tak leváci. Praktické je i sítko na zachycování vodního kamene, ochrana před provozem bez vody či pogumovaná protiskluzová základna, díky které zůstane konvice na svém místě.

archiv Gorenje

Topinkovač

Dokonalá snídaně, jen to křupne. Topinkovač Gorenje T900RL s výkonem 1000 W s nádechem nostalgie má možnost rovnoměrného nastavení výkonu úrovně opečení v rozsahu 1–7, a proto vám umožní připravovat váš toust podle chuti. S táckem na drobky se v toustovači nebudou připalovat zbytky pečiva a přístroj se bude snadněji čistit. Díky vysokému zdvihu si už nikdy nespálíte při vytahování topinek prsty. Topinkovač zvládne opékat, ale také díky funkci pečivo rozmrazit, což se může vám může hodit, když nejsou k dispozici čerstvé tousty a je třeba sáhnout po zásobách v mrazničce.

archiv Gorenje

Související články