FACESTARKulturaMMA poprvé ve Velké Británii: Sledujte nejdrsnější zápas Oktagon Manchester

MMA poprvé ve Velké Británii: Sledujte nejdrsnější zápas Oktagon Manchester

Již od 4. listopadu sledujte živé přenosy turnajů ve smíšených bojových uměních organizace OKTAGON MMA. Premiérově to bude v sobotu, kdy Oktagon poprvé zamíří do Spojeného království.


Přímý přenos turnaje s pořadovým číslem 48 začíná v Manchesteru v sobotu 4. listopadu v 18:00 na kanálu Premier Sport 4. Během šestihodinové řežby dojde i na titulový zápas v muší váze, kde své síly změří Aaron Aby s Eliasem Garciou, který mimo UFC nikdy nenašel přemožitele. Českým fanouškům se představí také známé tváře jako Zdeněk Polívka, Jakub Bahník či Alex Lohoré. 

Velmi třaskavý duel proběhne v lehké divizi mezi legendou české MMA scény a zároveň policistou Jaroslavem Pokorným a Irem Shemem Rockem, který deset let utíkal před spravedlností za zločin, který nespáchal a vůči policii dodnes cítí obrovskou zášť.

foto archiv Telly

A ve svých projevech vůči svému soupeři to dává Rock hodně najevo. „Není žádné tajemství, že tohohle chlápka s radostí praštím do obličeje. Kdo by nechtěl praštit policajta? Po něm můžou přijít na řadu dopraváci a bachaři,“ zní například jeden z jeho výroků.

Aktivace za 320 korun, v den turnaje za 400 Kč

Ke sledování celého turnaje stačí nejpozději do páteční půlnoci zakoupit balíček Oktagon za zvýhodněnou cenu 320 korun, nebo v den konání za částku 400 korun. Při platbě přes platební bránu se přístup aktivuje během několika sekund. Živý přenos turnaje si diváci vychutnají v HD kvalitě a s českým komentářem. Balíček Oktagon si v rámci platformy Telly mohou jednoduše objednat rovněž zákazníci konkurenčních televizních operátorů. 

„Organizace Oktagon si během posledních let v rámci MMA turnajů vydobyla velmi prestižní postavení i za hranicemi České a Slovenské republiky. Velice se proto těšíme na první turnaj, který poprvé nabízíme na televizních obrazovkách i našim divákům. Naše očekávání jsou vysoká a jsme rádi, že můžeme spolupracovat s takto prestižní organizací,“ říká šéf marketingu Telly Jan Schöppel.

OKTAGON MMA je jednou z největších evropských organizací pořádajících turnaje v bojových sportech v Česku, na Slovensku, v Německu a nově i ve Velké Británii. Turnaje Oktagon sledují miliony diváků v 64 zemích světa. Od letošního listopadu si všechny turnaje mohou na televizní obrazovce vychutnat i diváci Telly. 

Související články