FACESTARSoutěžeLéto na ledové vlně: Ledové čaje osvěží váš pitný režim a dodají...

Léto na ledové vlně: Ledové čaje osvěží váš pitný režim a dodají energii.

Užijte si letní osvěžení a připravte si doma přírodní ledový čaj bez kalorií TEEKANNE Cool Sensations. Chuťově bohaté osvěžení vykouzlíte jednoduše pomocí chladné vody a vybrat si můžete hned z 9 druhů. Značka TEEKANNE navíc letos potěší i sportovce, kterým připravila novinku Cool Sensations Sport obohacenou o vitamíny a magnézium.

V letních dnech těžko najdete lepší osvěžení, které si připravíte doma sami. Skvěle vás schladí v parných letních dnech a navíc si pochutnáte i bez přidání cukru! Nevíte, co naservírovat dětským mlsným jazýčkům? Pak vyzkoušejte ledové čaje v kombinaci s ovocem a bylinkami pro svěží dech a snadné trávení. Chuťově bohatý ledový čaj ze studené vody TEEKANNE Cool Sensations je jasná volba. Navíc můžete přidat i několik kostek ledu.

Dopřejte si ledové osvěžení v horkých letních dnech s ledovým čajem s lahodnou příchutí oblíbeného letního nápoje.

Ledově osvěžující soutěž

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Správnou odpověď naleznete na stránkách https://www.teekanne.cz/

Připravili jsme pro vás letní soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balení Cool Sensations Ice Tea. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme o 3 dárkové balíčky, ve kterých najdete to pravé ledové osvěžení od @Teekanne.

Jahoda & Limetka

Bezinka, Máta , Limetka

Citron

Broskev

Broskev&Maracuja

Mango Pomeranč SPORT

Jablko Citron SPORT

Černý rybíz Citron

Malina Citron

Související články