FACESTARSoutěžeLetní osvěžení na pět způsobů? Připravte si doma ledový čaj

Letní osvěžení na pět způsobů? Připravte si doma ledový čaj

Milujete horké letní dny? Až budete toužit po pořádném osvěžení, sáhněte po TEEKANNE Cool Sensations a připravte si dokonalý ledový drink bez kalorií a cukru! Stačí si vybrat jednu z pěti ovocných příchutí a během chvilky budete mít na stole svěží nápoj, který vás naladí do letní pohody.

Abyste z čajového sáčku TEEKANNE Cool Sensations vykouzlili ledový čaj pro příjemné posezení ve stínu, budete potřebovat pouze sklenici a studenou vodu na zalití. Po chvíli louhování (5-8 minut) si můžete vychutnávat svěží potěšení, se kterým si na vás žízeň nepřijde.

Domácí ledové osvěžení TEEKANNE Cool Sensations. Foto archiv TEEKANNE

Chuť na léto bez cukru 

Objevte všech pět příchutí a vyberte si tu nejlepší pro každý den. TEEKANNE Cool Sensations můžete mít ve variantě s citrusy, jako je samostatný Citron či spojení Jahoda & Limetka, stejně jako Bezinka – Máta – Limetka. Sladké tóny přináší příchuť Broskev nebo lahodná kombinace Broskev & Maracuja.

 

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty.

Coll letní soutěž

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát a vychutnat si ledový čaj od TEEKANNE z kolekce ICE TEA Cool Sensations ve všech příchutích, k tomu navíc dostanete originální tvořítko na led s letními symboly. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Nápovědu najdete na odkaze zde!

[contact-form-7 id=“47098″ title=“TEEKANNE ICE COOL“]

 

 

Související články