Letní osvěžení na pět způsobů? Připravte si doma ledový čaj

foto archiv TEEKANNE

Milujete horké letní dny? Až budete toužit po pořádném osvěžení, sáhněte po TEEKANNE Cool Sensations a připravte si dokonalý ledový drink bez kalorií a cukru! Stačí si vybrat jednu z pěti ovocných příchutí a během chvilky budete mít na stole svěží nápoj, který vás naladí do letní pohody.

Abyste z čajového sáčku TEEKANNE Cool Sensations vykouzlili ledový čaj pro příjemné posezení ve stínu, budete potřebovat pouze sklenici a studenou vodu na zalití. Po chvíli louhování (5-8 minut) si můžete vychutnávat svěží potěšení, se kterým si na vás žízeň nepřijde.

Domácí ledové osvěžení TEEKANNE Cool Sensations. Foto archiv TEEKANNE

Chuť na léto bez cukru 

Objevte všech pět příchutí a vyberte si tu nejlepší pro každý den. TEEKANNE Cool Sensations můžete mít ve variantě s citrusy, jako je samostatný Citron či spojení Jahoda & Limetka, stejně jako Bezinka – Máta – Limetka. Sladké tóny přináší příchuť Broskev nebo lahodná kombinace Broskev & Maracuja.

 

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty.

Coll letní soutěž

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát a vychutnat si ledový čaj od TEEKANNE z kolekce ICE TEA Cool Sensations ve všech příchutích, k tomu navíc dostanete originální tvořítko na led s letními symboly. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Nápovědu najdete na odkaze zde!

Soutěžní otázka

191019041906

Soutěž probíhá od 27.7. - 13.8.2022