Květiny podzimu sluší! H&M představuje exkluzivní kolekci Erdem!

- Reklama -

Ze spolupráce designéra Erdema, uznávaného fotografa slovenského původu – Michala Pudelky – a značky H&M vznikl unikátní Look Book. Ten ukazuje novou kolekci Erdem, kterou v obchodech H&M naleznete od 2. listopadu.

Kolekce Erdem překvapí i uchvátí

Ze spolupráce designéra Erdema, uznávaného fotografa slovenského původu – Michala Pudelky – a značky H&M vznikl unikátní Look Book. Ten ukazuje novou kolekci Erdem, kterou v obchodech H&M naleznete od 2. listopadu.

Fotografie dokazují, že jde o kolekci plnou zajímavých prvků, navíc doplněnou o zvláštní tajemnou atmosféru typickou pro britský venkov. Za pečlivé prohlédnutí stojí hlavně detaily, které dýchají minulostí. Patří mezi ně napříkad límce, rukávy, mašle a stuhy.

Kolekce Erdem je ozvláštněna nečekanými detaily.

Květiny hrají prim!

- Reklama -

Celé kolekci vévodí květiny, což je pro podzimní sezónu neobvyklé, ale proč nemít kousek jara na outfitech po celý rok. Objevují se zde větší květy i malá luční kvítka různých, ale lehce tlumených barev. Vyniknout je jim dopřáno hlavně na černé.

Květiny hrají prim!

Vzrušující dramatičnost materiálů

Netradiční hru rozehrávají kombinace materiálů. Černá krajka spolu s dalšími materiály působí neotřele a dramaticky. Její použití je poutavé, jako v případě stojacích límců, které jsou právě výhradně krajkové.

Krajku lze kombinovat!

Květiny bez romantiky

Že květiny zjemňují a vybízejí k romantice, v tomto případě tak úplně neplatí. Naopak! Spolu s černou krajkou působí lehce ponuře, ale o to více poutavě. Nechcete-li květinový vzor, ale po krajce toužíte, Erdem nabízí i kousky zcela krajkové.

Černá krajka je působivá v kombinaci i samostatně.

Retro plisování má své místo i v současnosti

V kolekci je také použito plisování, které podtrhuje nádech minulosti, jenž je na fotografiích patrný. Ozdobeny jsou jím třeba právě zmiňované rukávy a límce, ale také celé modely, které posouvá v originalitě o mnoho příček výš.

Časy plisování neskončily.

Kolekce se širokým spektrem

Erdem je kolekcí s mnoha typy oděvů. Vybrat si můžete ten pravý kousek na mnohé události i běžné nošení. Uvidíte, že ať už sáhnete po čemkoliv, váš šatník bude obohacen o cit pro detail, o osobitost i mírnější nebo naopak výraznější extravaganci.

V kolekci se objevují kalhotové kostýmky i šaty.

Ženskost i možná inspirace u mužů

H&M nabídne také kabáty a kostýmky. Některé jsou ryze ženské, v jiných zase lze vysledovat inspiraci pánskými střihy.

Vybrat si můžete kostýmek i kabát.