FACESTARMódaKvětiny podzimu sluší! H&M představuje exkluzivní kolekci Erdem!

Květiny podzimu sluší! H&M představuje exkluzivní kolekci Erdem!

Ze spolupráce designéra Erdema, uznávaného fotografa slovenského původu – Michala Pudelky – a značky H&M vznikl unikátní Look Book. Ten ukazuje novou kolekci Erdem, kterou v obchodech H&M naleznete od 2. listopadu.

Kolekce Erdem překvapí i uchvátí

Ze spolupráce designéra Erdema, uznávaného fotografa slovenského původu – Michala Pudelky – a značky H&M vznikl unikátní Look Book. Ten ukazuje novou kolekci Erdem, kterou v obchodech H&M naleznete od 2. listopadu.

Fotografie dokazují, že jde o kolekci plnou zajímavých prvků, navíc doplněnou o zvláštní tajemnou atmosféru typickou pro britský venkov. Za pečlivé prohlédnutí stojí hlavně detaily, které dýchají minulostí. Patří mezi ně napříkad límce, rukávy, mašle a stuhy.

andKolekce Erdem je ozvláštněna nečekanými detaily.

Květiny hrají prim!

Celé kolekci vévodí květiny, což je pro podzimní sezónu neobvyklé, ale proč nemít kousek jara na outfitech po celý rok. Objevují se zde větší květy i malá luční kvítka různých, ale lehce tlumených barev. Vyniknout je jim dopřáno hlavně na černé.

andKvětiny hrají prim!

Vzrušující dramatičnost materiálů

Netradiční hru rozehrávají kombinace materiálů. Černá krajka spolu s dalšími materiály působí neotřele a dramaticky. Její použití je poutavé, jako v případě stojacích límců, které jsou právě výhradně krajkové.

andKrajku lze kombinovat!

Květiny bez romantiky

Že květiny zjemňují a vybízejí k romantice, v tomto případě tak úplně neplatí. Naopak! Spolu s černou krajkou působí lehce ponuře, ale o to více poutavě. Nechcete-li květinový vzor, ale po krajce toužíte, Erdem nabízí i kousky zcela krajkové.

andČerná krajka je působivá v kombinaci i samostatně.

Retro plisování má své místo i v současnosti

V kolekci je také použito plisování, které podtrhuje nádech minulosti, jenž je na fotografiích patrný. Ozdobeny jsou jím třeba právě zmiňované rukávy a límce, ale také celé modely, které posouvá v originalitě o mnoho příček výš.

andČasy plisování neskončily.

Kolekce se širokým spektrem

Erdem je kolekcí s mnoha typy oděvů. Vybrat si můžete ten pravý kousek na mnohé události i běžné nošení. Uvidíte, že ať už sáhnete po čemkoliv, váš šatník bude obohacen o cit pro detail, o osobitost i mírnější nebo naopak výraznější extravaganci.

andV kolekci se objevují kalhotové kostýmky i šaty.

Ženskost i možná inspirace u mužů

H&M nabídne také kabáty a kostýmky. Některé jsou ryze ženské, v jiných zase lze vysledovat inspiraci pánskými střihy.

andVybrat si můžete kostýmek i kabát.

Související články