FACESTARBydleníJe vaše lednice příliš malá? Pořiďte si americkou!

Je vaše lednice příliš malá? Pořiďte si americkou!

Nudí vás doma lednice a mrazák? Chtěli byste do kuchyně něco trochu jiného, nejlépe aby se tam toho vešlo co nejvíc? Zkuste tak zvanou americkou lednici. Je dvoukřídlá, velká a dokáže vyrobit led či led nadrtí přímo do vaší sklenice.

Led i ledová tříšť

Americkým lednicím se také říká „side by side“. Takové chladničky jsou považovány za to nejlepší, co v této oblasti můžete pořídit. Mají moderní design a naskládáte do nich opravdu hodně potravin. Možná, že zrovna vybíráte chladničku, která pojme opravdu hodně potravin, ale na klasickou „ameriku“ se dvěma dvířky nemáte místo. Nebo vám připadá příliš robustní a ne právě praktická. Protože kdykoliv dostanete na něco chuť, otevíráte docela velký prostor, ve kterém se následně musí teplota vrátit na optimální úroveň. I když to jde díky pokročilým technologiím rychle, není to úplně ekonomické.

Model RF632N4WIE se pyšní neobvykle prostornou chladicí i mrazicí částí s celkovým objemem 485 l.

Právě tyto nevýhody překonává lednice typu French Door s dvoudveřovou chladničkou v horní části spotřebiče a menším mrazákem nebo dvěma mrazicími šuplíky ve spodní části spotřebiče. V úrovni očí najdete přesně to, co často potřebujete. A naopak mražené potraviny jsou umístěné ve spodní části spotřebiče v dobře přístupných zásuvkách. Zajímavou možnost právě v této kategorii představuje nová řada chladniček Hisense SKYLINE.

Prostorná s maximální kapacitou

Novinka je jen o málo větší, než klasická kombinovaná 60cm chladnička. „Stačí ji 70 cm na šířku, ale svůj úctyhodný vnitřní objem 485 l získává jen o málo větší hloubkou 70 cm a dvoumetrovou výškou – je tak ideální volbou pro běžné kuchyně, včetně těch v bytech. Působí však mnohem subtilněji. A díky své konstrukci a zavěšení dvířek jde zasunout až na stěnu a umístit i těsně vedle jiných spotřebičů nebo do rohu. Svým luxusním designem oživí jakýkoliv moderní prostor. Výhodou jsou i police přes celou šířku spotřebiče, kam snadno umístíte například tácy nebo velké nádoby. Praktická je i extra velká zásuvka Moister-Fresh Crisper s regulací vlhkosti, určená pro zeleninu a ovoce. Mrazicí zásuvky jsou vybaveny odolnými kovovými pojezdy s hladkým chodem,“ říká Rok Omladič, produktový manažer značky Hisense.

Lednice je vybavena invertorovým kompresorem, díky kterému využívá nezávislý chladicí systém, funkci intenzivního ochlazování a funkci rychlého zmrazení potravin.

Velmi praktický je také široký Cool Fresh Box, což je samostatná zásuvka s teplotou kolem 0 ℃. Pohodlně sem umístíte třeba velké čerstvé ryby, maso, uzeniny a další lahůdkové potraviny, které si žádají nízkou teplotu.

Vždy čerstvé potraviny

Novinka je vybavená beznámrazovou technologií No Frost, a tak vás rozhodně nečeká neoblíbené odmrazování. „Tato technologie pomáhá udržovat v chladničce i mrazničce ideální teplotu a vlhkost bez mísení pachů. V samotné chladničce s kovovou zadní stěnou pak díky technologii prostorového chlazení Multi AirFlow proudí studený vzduch rovnoměrně z rohu do rohu i přes mikrootvory v poličkách. To vše pomáhá zachovat stálé optimální klima i po otevření dvířek. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé, ať je umístíte na jakoukoliv polici,“ radí Rok Omladič.

Spotřebič s dvířky z broušeného nerezu, integrovaným dávkovačem studené vody a dotykovým displejem bude ozdobou jakékoliv kuchyně.

Po velkém nákupu přijdou vhod funkce rychlého zchlazení a rychlého hlubokého zamrazení. Srdcem spotřebič je tichý a účinný invertorový kompresor s nadstandardní zárukou 10 let, a proto vás chladnička nebude rušit a bude sloužit opravdu dlouho.

Dávkovač vody 

Pomyslnou třešničkou na dortu je útlý dávkovač ledově chladné vody, který funguje jako dobře přístupný „bar“ bez nutnosti připojení na vodovod. Spotřebič se ovládá pomocí dotykového digitálního displeje umístěného na dvířkách, abyste měli stále přehled o chodu a nemuseli zbytečně chladničku otevírat.

Tip redakce: – Hisense RF632N4WIE:

Nová luxusní chladnička typu French Door s dvoudveřovou chladničkou v horní části a dvěma mrazicími šuplíky nabízí úctyhodných 485 l úložného prostoru. Beznámrazová technologie No Frost se spolu s prostorovým chlazením Multi AirFlow postará o perfektní kondici potravin.

Chladničce nechybí 3 vnitřní police, 6 přihrádek ve dveřích, zásuvky CrispZone a FreshZone.

Tato lednice má navíc extra široké police, velké zásuvky na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti i velkou nulovou zásuvka na maso, ryby a lahůdky. Lednice s dvířky z broušeného nerezu, integrovaným dávkovačem studené vody a dotykovým displejem bude ozdobou jakékoliv kuchyně. Chladničku jde zasunout i těsně vedle jiného spotřebiče nebo do rohu.  Na tichý a účinný invertorový motor je záruka 10 let.

Uložte své oblíbené potraviny do kombinované chladničky Hisense RF632N4WIE s celkovým objemem 485 l a výškou 200 cm. (Hisense)

Související články