FACESTARBydleníJarní úklid: Usnadněte si práci se správným pomocníkem

Jarní úklid: Usnadněte si práci se správným pomocníkem

Jarní úklid je tady! A mnohé z nás si opět budou muset vyčlenit minimálně jeden víkend k pobíhání po bytě s hadříkem a mopem na odstraňování prachu a špíny, které se nám doma nahromadily. Pořiďte si správný mop – poradíme vám při jeho výběru! 

Doba, kdy se na vytírání podlahy používal jeden hadr je již dávno minulostí. Dnes si již na vytírání podlahy stačí vybrat správný mop – například ten s třásněmi.

Síla ždímacího koše

Třásňové mopy, oceníte hlavně v členitém terénu, kdy se snažíme vyhnout nohám nábytku. Mopy dokážou uklidit stejně dobře jako ty ploché. Třásňové mopy kupujte vždy s kbelíkem se speciálním ždímacím košem. Tím, že obě části pasují dohromady, vytvoří se silný tlak na třásně a podaří se z nich vytlačit téměř všechna voda. Na trhu existuje také kbelík se šlapacím mechanismem, který vyždímá mop ještě efektivněji a téměř bez námahy. Kvalitně vyždímaný mop pak hlavně na parketách či laminátové podlaze nezanechává nehezké šmouhy a kapky. 

Turbo čistá podlaha

Představujeme třásňový mop Turbo, který je přeborníkem v péči o všechny typy tvrdých podlah. Jedinečná hlavice je tvořená ze dvou druhů třásní. Bílé tvoří 100 % mikrovlákno, jež zajišťuje snadný úklid každodenní špíny, skvělá absorpce je samozřejmostí. Červené třásně jsou ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, ale nekompromisně zatočí s každou špínou. Tato červeno-bíla kombinace umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Tenká mikrovlákna totiž perfektně přilnou k podlaze, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů a to bez nutnosti použití čisticích prostředků!* Třásňovou náhradu můžete kdykoliv jednoduše odepnout a vyprat v pračce až při teplotě 60 °C. 

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.
Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.

Šlápněte do pedálu

Moderní technologie se v případě Turbo mopu týkají i kbelíku. Ten je obohacen o speciální rotační systém ždímání, který uvedete do pohybu sešlápnutím pedálu. Mop se díky odstředivé síle perfektně vyždímá a podlahu vytře rovnou do sucha. Tvar ždímacího koše navíc zabrání, aby voda šplíchala ven.

Odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody (Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.)
Na práci Turbo mopu se podívejte na videu zde. https://www.youtube.com/watch?v=nIxClml2doM I přes rotační mechanismus je kbelík velmi lehký a manipulaci s ním vám usnadní netradiční podélná rukojeť, díky níž se snadno přenáší. Nechybí ani ryska ukazující maximální množství vody a speciální výlevka pro snadné a intuitivní vyprazdňování.
Kbelík se šlapacím pedálem. Již není potřeba námahy při ždímání. Dokonale vyždímaný mop zanechá vaší podlahu rychle suchou.
Mopy jsou schopné nahradit třeba i klasické koště. Udržet si doma pořádek nikdy nebylo tak snadné! 
Trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích.
 
 

Související články