FACESTARRodinaJaké jsou nejčastější obavy rodičů o jejich děti?

Jaké jsou nejčastější obavy rodičů o jejich děti?

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. Nejvýznamnější světový výrobce osvětlení Philips Lighting zveřejnil výsledky zajímavého výzkumu, který se týkal obav rodičů. Co myslíte, že patří mezi ty největší? Výsledky vás možná překvapí… 

Péče o zrak začíná v útlém věku

Více než polovina rodičů (52 %) na celém světě považuje za nejdůležitější zdraví očí svých dětí. Téměř dvě třetiny (60 %) rodičů se obává, že jejich dítě bude v budoucnu potřebovat brýle. A většina z dotázaných v souvislosti se zdravým zrakem uvedla, že kvalitní osvětlení je nepostradatelné.

and<

Špatné osvětlení ovlivňuje i dospělé

Trápí vás únava, stres a bolesti hlavy, proti nímž jste vyzkoušeli snad úplně všechno, ale nic nepomohlo? Vyměňte doma stávající žárovky za vhodnější kvalitní LED a uvidíte, že se vám výrazně uleví. Světlo nás totiž ovlivňuje víc, než si myslíme. Nekvalitní LED diody poblikávají. My to pouhým okem sice nevidíme, nicméně to na nás má značné dopady a takto nevhodné osvětlení se odráží na naší psychice i spokojenosti. 

Při nakupování LED žárovek bychom tedy neměli hledět na nižší cenu. Sice se nám světlo levnější a dražší verze může zdát stejné, ale ve výsledku tomu tak nebude. A to může přinést různé problémy.

and<

Jaké žárovky vybrat?

Jak už bylo uvedeno, LED žárovky bychom měli vybírat vždy podle kvality. Sáhnete-li po značce Philips Lighting, nemůžete se splést. Všechny její produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou. Aby společnost mohla poskytovat to nejkvalitnější osvětlení, které povede k vysokému komfortu, inovovala své podrobné testovací podmínky. Díky tomu zajišťuje vysoké standardy ideálního osvětlení i průměrné životnosti, která je více než 10 let.

Řada světelných zdrojů od Philips Lighting je k dostání v efektní stmívatelné verzi. Ta je skvělá do místností, kde potřebujeme více úrovní světla. Třeba do obývacích pokojů, v nichž využíváme výrazné i tlumené osvětlení.

Více informací o vhodném osvětlení a možnostech jeho řešení se dozvíte na stránkách společnosti Philips Lighting.

and<.).).).

Související články