FACESTARSex a vztahyJak být pro partnera žhavým "objektem" touhy?

Jak být pro partnera žhavým „objektem“ touhy?

Muži jsou, přiznejme si to, v podstatě velmi ješitní tvorové. Ať už ho máte doma, potažmo v posteli, nebo jste teprve v počátku vztahu a randíte, nic ho nerozpálí víc než vaše pochvala. Tím samozřejmě myslíme pochvalu konkrétní a situaci přiměřenou (tedy rozhodně nechvalte během předehry např. partnerovy ponožky, pokud je totiž i v této situaci bude mít na nohou, vaším jediným úkolem je vzít co nejrychleji nohy – ty své – na ramena). 

Konkrétnost se však hodí i během společných hrátek, kdy díky přesným „pokynům“ můžete partnera nasměrovat na ta správná místa. Potom můžete – opět velmi konkrétně – připojit i příslušné „zvukové efekty“.

Pravdou ale je, že pokud jste s partnerem spolu již nějaký ten pátek, i při sebevětší snaze váš intimní život časem může sklouznout k zajeté šedé rutině. A jak známo, potom každý hledá to, čeho se mu doma nedostává, někde jinde. Proto buďte kreativní!

Kupte si nové sexy spodní prádlo, zpestřete sex novými polohami, vyzkoušejte různé nové pomůcky (klasikou je jídlo, míníme např. šlehačku a čokoládu, ačkoliv některé muže by často více rozpálila představa štangle salámu a půllitru piva, pozor, to rozhodně sexy není. Pokud ve vás dřímá exhibicionistka, klidně zkuste sex na veřejných místech. A tehdy jsou povoleny i ty ponožky…

foto archiv freepik

Jak již bylo řečeno výše, muži je třeba poskytnout patřičný prostor. Muži jsou lovci a dobyvatelé, tedy i když jste z podstaty emancipovaná žena a levou zadní si klidně zvládnete vyměnit i píchlou pneumatiku. Dejte jim pocit, že jsou páni tvorstva. Pneumatiku si nechte vyměnit a pak se – jako bonus – nechte svést (nejprve se můžete nechat klidně i svézt, pokud to s výměnou té pneumatiky neklapne). Jednoduše dejte vašemu muži pocit, že si vás něčím musí zasloužit. Není totiž nic horšího, než pokud se vztah bere jako samozřejmost.

Související články