FACESTARŽivotní stylFilm Po čem muži touží 2 míří z kin rovnou do videotéky...

Film Po čem muži touží 2 míří z kin rovnou do videotéky Voyo

Muži a ženy – protipóly, které se mohou přitahovat i zuřivě odpuzovat. Bláznivá komedie o střetu dvou světů a hledání jejich vzájemného porozumění. V hlavních rolích se opět objeví Jiří Langmajer a Anna Polívková společně například s Markem Taclíkem nebo Terezou Kostkovou. 

Psycholožka Irena Kopáčová (Anna Polívková) neprožívá zrovna šťastné období. Jako specialistka na partnerské vztahy radí klientům, jak řešit problémy se svými protějšky, ale její doporučení se účinkem spíše míjejí a sama navíc přistihne svého přítele při nevěře. K tomu ještě dostane výpověď z nájemní smlouvy v domě, kde má svou poradnu.

Zdroj: TV Nova

Své problémy probírá s kamarádkou Marcelou (Tereza Kostková) nad sklenicemi vína. Nejisté kroky zavedou ovíněnou Irenu do stanu vědmy Zoltany (Zuzana Kronerová), před kterou vysloví své osudové přání: Chci bejt chlap! Druhý den ráno se Irena probouzí v mužském těle. Irena/Iren (Jiří Langmajer) se musí s novou situací popasovat.

Zdroj: TV Nova

Snímek režiséra a scénáristy Rudolfa Havlíka Po čem muži touží 2 je volným pokračováním úspěšné komedie Po čem muži touží, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018. Spolu s režisérem snímku je pod scénářem podepsán Filip Oberfalcer.

Zdroj: TV Nova

V dalších rolích se představí Leoš Noha, Oskar Hes, Pavel Šimčík, Radek Holub, Ondřej Kavan, Michal Kavalčík, Pavlína Němcová, Daniel Krejbich a Martina Babišová.

Zdroj: TV Nova

Film Po čem muži touží 2 je součástí prémiového obsahu Voyo. Předplatitelům Voyo bude dostupný ke zhlédnutí od neděle 21. srpna. 2022.

Zdroj: TV Nova

Související články