FACESTARBydleníDva tipy na dárky ke svatému Valentýnu, kterými ochráníte své blízké

Dva tipy na dárky ke svatému Valentýnu, kterými ochráníte své blízké

Znáte lepší způsob, jakým vyjádřit svou lásku, než je péče o zdraví a bezpečnost svých milovaných? S blížícím se svátkem svatého Valentýna společnost Netatmo přichází se dvěma tipy na dárky.

Inteligentní senzor kvality ovzduší v interiéru pomůže k lepšímu spánku i větší produktivitě

Znečištění vzduchu v interiéru může být ve srovnání se znečištěním vzduchu venku až pětkrát vyšší. Proto je důležité vědět, kdy je potřeba vyvětrat. Inteligentní senzor kvality ovzduší v interiéru Netatmo měří kvalitu vzduchu v domácnosti: teplotu, hladinu CO2, vlhkost i hladinu hluku.

Díky elegantnímu designu Inteligentní Senzory Kvality Ovzduší snadno zapadnou do každého interiéru.

Zařízení přispívá k vytvoření zdravého ovzduší a tím i většímu pohodlí. Obyvatelům domácnosti se bude lépe spát a budou produktivnější. Pokud senzorem obdarujete svého nejbližšího, budete mít jistotu, že bude pobývat v co nejzdravějším prostředí.

Ověřte si na vašem smartphonu, zda je prostředí vašeho domova zdravé.

Inteligentní interiérová kamera spolehlivě pohlídá domácnost

Díky integrované technologii rozpoznávání obličeje umí Inteligentní interiérová kamera Netatmo rozlišovat členy rodiny od neznámých osob. V případě, že kamera zaznamená neznámý obličej, uživatel okamžitě obdrží upozornění s fotografií obličeje a videozáznamem neznámé osoby. Inteligentní interiérová kamera je ideálním dárkem pro ty, kteří chtějí svou domácnost zabezpečit i na dálku.

Nastavení Inteligentní Interiérové Kamery je jednoduché: umístěte kameru do interiéru, nasměrujte ji proti vchodu, zapojte ji a stáhněte si aplikaci.

O společnosti Netatmo

Veděli jste, že Netatmo je jedním z lídrů v oblasti chytré domácnosti, který navrhuje a vyrábí intuitivní inteligentní zařízení pro bezpečnější a komfortnější domov?

V roce 2012, kdy společnost vznikla, se zavázala nadále navrhovat a uvádět na trh zařízení, pro něž platí:

  • 100% bez poplatků: bez předplatného a jiných nákladů
  • 100% zabezpečení: garance ochrany údajů a respektování soukromého života uživatelů
  • 100% průběžný vývoj: pravidelné aktualizace a přidávání funkcí zdarma

Netatmo v současnosti nabízí 13 zařízení a příslušenství pro chytrou domácnost. Užitečná a snadno použitelná zařízení uživatelům usnadňují každodenní život a současně zvyšují komfort jejich domácnosti.

Kromě řady výrobků určených pro širokou veřejnost se společnost v rámci programu „with Netatmo“ ve spolupráci s předními značkami z oblasti stavebnictví podílí na vývoji možnosti integrace řízení chytré domácnosti do infrastruktury obytných domů.

V roce 2018 se společnost Netatmo připojila ke skupině Legrand, světovému specialistovi v oblasti elektrické a digitální infrastruktury budov.

Netatmo, stejný domov, jen chytřejší.

Související články